Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 27 kwietnia 2018, 13:17

Mapa Miramar do PlayerUnknown's Battlegrounds dostępna w ten weekend na Xbox One w programie testowym

Microsoft, wydawca gry PlayerUnknown’s Battlegrounds na konsolę Xbox One, informuje o udostępnieniu w programie testowym oczekiwanej przez społeczność graczy mapy Miramar.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Pustynna mapa Miramar do gry PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) jest obecnie dostepna dla wszystkich graczy w ramach programu testowego, przed publicznym udostępnieniem jej w wersji Xbox Game Preview, w maju tego roku. Dostęp do serwera testowego Miramar mozna uzyskać za pośrednictwem samodzielnego klienta serwera testowego, dostępnego do pobrania za darmo ze Sklepu Microsoft na konsoli Xbox One. Do gry wymagana jest gra PlayerUnknown’s Battlegrounds na konsolę Xbox One oraz konto Xbox Live Gold. Testy odbywać się będą do 30 kwietnia, do godziny 8:00 rano czasu polskiego.

Mapa Miramar do PlayerUnknown's Battlegrounds dostępna w ten weekend na Xbox One w programie testowym - ilustracja #1

Serwer testowy Miramar będzie zawierać nową, pustynną mapę, jak również nowe pojazy i wyposażenie. Z uwagi na testowy charakter produkcji, niektóre cechy mapy mogą nie funkcjonować zgodnie z jej finalną wersją. Połączenie z serwerami testowymi będzie dostępe wyłącznie w wyznaczonym czasie, a gracze mogą doświadczać wydłużonych czasów oczekiwania w dołączeniu do rozgrywki, z uwagi na ograniczoną liczbę uczestników testów. Więcej informacji o programie można znaleźć na stronach forum pod adresem: https://forums.playbattlegrounds.com/forum/185-news-announcements/.

W trakcie programu testowego oraz po jego zakończeniu, zespół PUBG Community Team będzie zbierał informacje zwrotne od użytkowników. Producent gry zachęca uczestników do komentowania doświadczeń z gry, i zostawiania na forum pytań i sugestii. Z uwagi na społecznościowy charakter rozwoju PUBG, sugestie graczy posłużą do optymalizacji produkcji przed publiczną premierą w maju tego roku.

Pochodząca od twórców bestsellerowego fenomenu na komputery PC gra PlayerUnknown's Battlegrounds rzuca graczy w środek zaciętej walki o przetrwanie, której celem jest pozostanie ostatnią osobą przy życiu. Skocz ze spadochronem na wielką, odległą wyspę, mając do dyspozycji tylko swój spryt i ubrania na grzbiecie. Eksploruj, zbieraj łupy i znajduj broń, a także korzystaj z pojazdów, by znajdować zapasy i zbroić się w przygotowaniu do dynamicznej walki. Ruszaj do bitwy w pojedynkę lub połącz siły z innymi graczami w trakcie dynamicznej walki, i sięgnij po zwycięstwo. Pokonaj każdego gracza na mapie i pozostań ostatnią osobą przy życiu. TO NIE JEST ZWYCZAJNA GRA. TO BATTLE ROYALE.