Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 18 lipca 2022, 20:57

Maneater za darmo na PC i Nintendo Switch

SteelSeries ponownie rozdaje gry. Tym razem udostępniono za darmo Maneatera na Steama oraz Nintendo Switcha.

SteelSeries kontynuuje rozdawnictwo gier. Tym razem odbierzecie za darmo pełnego akcji Maneatera. Jest on dostępny w kluczach na Steam oraz Nintendo Switch. Akcja trwa do wyczerpania puli kodów.

Aby odebrać ten tytuł, należy wykonać następujące kroki:

  1. założyć konto na stronie SteelSeries i potwierdzić rejestrację kodem otrzymanym na koncie e-mail;
  2. pobrać aplikację SteelSeries GG (z tej samej strony);
  3. zalogować się na założone konto i odebrać klucz z poziomu aplikacji.

W przypadku wersji na Nintendo Switcha trzeba wykonać dodatkowe czynności. Należy wejść na stronę iGames, zalogować się na konto i tam odebrać właściwy kod.

Miejcie również na uwadze, że podczas odbierania mogą pojawić się błędy. W takim wypadku należy ponowić próbę odbioru.

Maneater to gra akcji TPP, w której wcielamy się w rekina ludojada. Został on osierocony i porzucony w wodach Gulf Coast. Celem zabawy jest polowanie na ofiary, przetrwanie w zatoce i dokonanie zemsty na ludziach za śmierć matki. Co ciekawe, w produkcji zaimplementowano system rozwoju – im więcej jedzenia spożyje zwierzę, tym więcej umiejętności będzie w stanie odblokować.

Agnieszka Adamus

Agnieszka Adamus

Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry. Z tą pasją postanowiła spróbować swoich sił w pisaniu dla szerszej publiki. Z Gry-Online.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańczy specjalista od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi też oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi.

więcej