Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 marca 2013, 10:35

autor: Hed

Mamy klucze do World of Warplanes – sprawdź nową grę twórców World of Tanks

Fani World of Tanks wiedzą, że firma Wargaming.net potrafi robić wciągające gry. Dzisiaj macie okazje sprawdzić nową produkcję tego wydawcy, World of Warplanes, dzięki promocji, w ramach której oferujemy kody do zamkniętej bety.

Chcecie polatać? Mamy dla Was kody do bety World of Warplanes. - Mamy klucze do World of Warplanes – sprawdź nową grę twórców World of Tanks - wiadomość - 2013-03-04
Chcecie polatać? Mamy dla Was kody do bety World of Warplanes.

World of Warplanes to nowa produkcja free-to-play twórców World of Tanks, czyli firmy Wargaming.net. Jak sama nazwa wskazuje, wzbijemy się w niej w przestworza, aby wziąć udział w podniebnych bitwach. Obecnie trwa zamknięta beta gry, do której regularnie zapraszane są nowe osoby. Wraz z producentem przygotowaliśmy dla Was klucze dające dostęp do kolejnej fazy testów. Kilka kliknięć wystarczy, żeby sprawdzić, co szykuje Wargaming.net.

Odbiór klucza jest jak zwykle bardzo prosty, szczególnie dla osób, które mają już założone konto w serwisie gry-online.pl (promocja wymaga potwierdzenia adresu e-mail). Po zalogowaniu się wystarczy przejść na stronę promocyjną i kliknąć w przycisk. Otrzymany klucz należy aktywować na swoim darmowym koncie World of Warplanes na oficjalnej stronie gry. Służy do tego funkcja „Have an invite code?” widoczna dla zalogowanych użytkowników.

Oczywiście zachęcamy do udziału osoby, które rzeczywiście mają ochotę sprawdzić World of Warplanes i pomóc w testowaniu gry. Obecnie znajduje się ona w fazie zamkniętej bety i prawdopodobnie w tym roku zostanie udostępniona wszystkim zainteresowanym za darmo, czy raczej w systemie free-to-play. Produkcja zapowiada się całkiem ciekawie, bo ma oferować możliwość wzięcia udziału w trzydziestoosobowych bitwach i polatania setkami samolotów.

W World of Warplanes otrzymamy kilka trybów rozgrywki i kilkadziesiąt samolotów podzielonych na trzy nacje: USA, Niemcy i Związek Radziecki. Co ciekawe, producent chce pokazać zarówno maszyny faktyczne, jak i prototypowe, które nie zostały oddane do użytku. Struktura gry ma przypominać to, co znamy z World of Tanks. Przygotujcie się więc na poznawanie rozbudowanych drzewek rozwoju, dających dostęp do nowych maszyn i umiejętności. .

  1. Rozdajemy klucze do zamkniętych beta testów gry World of Warplanes
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.