Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 czerwca 2013, 15:20

autor: Maciej Jałowiec

Małe jest wielkie - weź udział w konkursie i wygraj komputer typu SFF!

Wraz z firmą NVIDIA zapraszamy do udziału w dwóch konkursach, w których czekają na Was do wygrania m. in. komputer typu SFF, karta graficzna GeForce GTX 760 oraz zestawy gadżetów!

Małe jest wielkie - weź udział w konkursie i wygraj komputer typu SFF! - ilustracja #1

Razem z firmą NVIDIA zachęcamy do wzięcia udziału w dwóch bliźniaczych konkursach, z których jeden organizowany jest na oficjalnym facebookowym fanpage’u firmy NVIDIA, a drugi na dedykowanej stronie http://sff.gry-online.pl/. W pierwszym z nich możecie zgarnąć kartę graficzną GeForce GTX 760 OC 2GB DDR5 oraz dziesięć zestawów gadżetów składających się z:

  • T-Shirtu z logo NVIDIA;
  • plecaka z logo NVIDIA;
  • pamięci pendrive;
  • smyczy do kluczy z logo NVIDIA.
Komputer typu SFF, koszulki, plecaki, pendrive’y i smycze czekają na zwycięzców. - Małe jest wielkie - weź udział w konkursie i wygraj komputer typu SFF! - wiadomość - 2013-06-26
Komputer typu SFF, koszulki, plecaki, pendrive’y i smycze czekają na zwycięzców.

Natomiast w konkursie na http://sff.gry-online.pl/ możecie zdobyć komputer typu SFF z kartą graficzną GF GTX 760 oraz cztery zestawy gadżetów, składające się z wyżej wymienionych elementów.

W obu konkursach znajdziecie identyczne zadanie konkursowe. Polega ono na przedstawieniu w dowolnej formie graficznej (zdjęcie lub grafika) swojego zamiłowania do świata gier. Aby praca została uznana za ważną, należy w niej umieścić printscreena z aplikacji GeForce Experience. Więcej informacji na temat wymogów dotyczących prac, jak i trybu ich zgłaszania, znajdziecie zarówno na fanpage’u NVIDIA, jak i na http://sff.gry-online.pl/. W tym miejscu warto jednak dodać, że w obu konkursach możecie zgłosić tą samą pracę!

Sponsorem nagród jest firma NVIDIA.

Na Wasze prace czekamy do 23 lipca włącznie. Raz jeszcze gorąco zachęcamy do udziału i życzymy powodzenia!