Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2013, 10:09

autor: Hed

Magic 2014: Duels of the Planeswalkers z demem na Steamie

Demo gry Magic 2014: Duels of the Planeswalkers jest dostępne na Steamie. Wersja demonstracyjna tegorocznej edycji adaptacji popularnej karcianki zawiera samouczek oraz fragment kampanii solowej.

Pecetową wersję Magic 2014: Duels of the Planeswalkers można przetestować w demie. - Magic 2014: Duels of the Planeswalkers z demem na Steamie - wiadomość - 2013-07-01
Pecetową wersję Magic 2014: Duels of the Planeswalkers można przetestować w demie.
Demo Magic 2014:
  • Demo zawiera samouczek oraz fragment kampanii
  • W demie nie zawarto za to trybu multiplayer i innych opcji
  • Próbka gry jest dostępna dla wszystkich użytkowników Steama

Gra Magic 2014: Duels of the Planeswalkers otrzymała wersję demonstracyjną na Steamie. W demie da się rozegrać kilka testowych partii w popularną karciankę Magic: The Gathering, której adaptacją jest Duels of the Planeswalkers, żeby sprawdzić, jakie zmiany przygotowali twórcy względem edycji z ubiegłego roku. Fani tematu wiedzą zapewne, że tytuł produkcji został dostosowany do zestawu Magic 2014: Core Set, szykowanego przez firmę Wizards of the Coast.

Demo zawiera opis zasad Magic: The Gathering oraz wprowadzenie do gry, dzięki czemu każdy będzie mógł zrozumieć o co chodzi. Główną atrakcją jest fragment kampanii solowej, opowiadającej nową historię i pozwalającej odblokować dodatkowe talie kart. Instalacja dema może sprawiać pewne problemy – czasem nie da się go dodać do biblioteki gier z poziomu oprogramowania Steam. W takiej sytuacji polecamy próbę instalacji z przeglądarki.

Co nowego znalazło się w tegorocznym Duels of the Planeswalkers? Oprócz niedostępnych wcześniej kart i talii, gra zawiera rozbudowany wątek fabularny, stanowiący uzupełnienie historii z papierowego pierwowzoru. Autorzy przygotowali też świeże wyzwania logiczne i parę innych dodatków. Weteranów Magic: The Gathering ucieszy na pewno opcja rozegrania kampanii w tak zwanym trybie Sealed Play, w którym możemy zbudować własną talię od podstaw.

  1. Oficjalna strona gry Magic 2014: Duels of the Planeswalkers

Magic 2014: Duels of the Planeswalkers to kolejna odsłona serii adaptacji popularnej gry karcianej Magic: The Gathering, która jest regularnie rozwijana przez firmę Wizards of the Coast. Pierwsza część cyfrowej wersji karcianki, tworzonej od lat przez studio Stainless Games, wyszła jeszcze w 2009 roku i doczekała się edycji 2012 oraz 2013. Premiera Magic 2014: Duels of the Planeswalkers odbyła się 26 czerwca na trzech platformach: PC, Xboksie 360 oraz PlayStation 3.