Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 lutego 2017, 10:56

autor: Góral

Mafia III - szczegóły związane z płatnymi dodatkami

Poznaliśmy przybliżone daty premier płatnych rozszerzeń, których w tym roku doczeka się gra Mafia III. Łącznie pojawią się trzy dodatki - Faster, Baby! w marcu, Stones Unturned w maju i Sign of the Times w lipcu.

Przed premierą gry Mafia III poznaliśmy pierwsze informacje o planowanych przez studio Hangar 13 dodatkach. Dziś wiemy już nieco więcej na ten temat. Deweloper poinformował na oficjalnej stronie o przybliżonych terminach premier płatnych rozszerzeń przygód Lincolna Claya, wchodzących w skład przepustki sezonowej. Pierwszym z nich będzie Faster, Baby!, który pojawi się pod koniec marca. Główny bohater „podstawki” połączy siły z Roxy Laveau, a ich celem będzie powstrzymanie skorumpowanego szeryfa, nękającego działaczy na rzecz praw obywatelskich w Nowym Bordeaux. Zabawa ma być bardzo intensywna i nie zabraknie w niej chociażby pościgów samochodowych.

Mafia III w najbliższych miesiącach otrzyma trzy płatne dodatki. - Mafia III - szczegóły związane z płatnymi dodatkami - wiadomość - 2017-02-03
Mafia III w najbliższych miesiącach otrzyma trzy płatne dodatki.
Mafia III - szczegóły związane z płatnymi dodatkami - ilustracja #2

Oprócz płatnych rozszerzeń Mafia III doczekała się już kilku darmowych aktualizacji, w tym paczki z ubraniami czy też wypuszczonego w grudniu 2016 roku Custom Rides and Racing. Jest to DLC pozwalające brać udział w wyścigach, modyfikować pojazdy i nie tylko.

W maju zagramy w Stones Unturned. Na temat tego dodatku nie wiemy zbyt wiele, gdyż ujawniono jedynie, że Lincoln dogada się z agentem CIA Johnem Donovanem, w celu pozbycia się dawnego rywala jeszcze z czasów wojny w Wietnamie.

Hangar 13 zakończy przygody gangstera w lipcu bieżącego roku, kiedy to pojawi się dodatek zatytułowany Sign of the Times. Obecnie również jest on owiany tajemnicą, ale wiemy, że w mieście ktoś zacznie dokonywać rytualnych zabójstw, a Lincoln, na prośbę ojca Jamesa, postanowi zająć się tą sprawą.

Wszystkie dodatki mają oferować nie tylko nowe historie, ale także dodatkowe lokacje oraz niedostępne wcześniej rozwiązania w gameplayu. Szczegóły jednak nie są znane.

Ostatnia aktualizacja: 2017-02-03

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Mafia III

Mafia III