Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2017, 19:23

autor: Vergil

Mafia III: Stones Unturned na premierowym zwiastunie

Niedokończone sprawy (ang. Stones Unturned) to tytuł nowego rozszerzenia do trzeciej odsłony cyklu Mafia. Chcąc zachęcić graczy do zakupu, deweloperzy opublikowali zwiastun, który zapoznaje nas z atrakcjami przygotowanymi przez studio Hangar 13.

Ekipa Hangar 13 dwoi się i troi, by sprostać oczekiwaniom graczy i uczynić rozgrywkę w trzeciej odsłonie cyklu Mafia możliwie jak najbardziej emocjonującą i zróżnicowaną. Realizacja tego zadania jest możliwa dzięki tworzonym przez nią dodatkom, z których najnowszy, zatytułowany Stones Unturned (w polskiej wersji Niedokończone sprawy) dzisiaj trafił na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksa One. Z tej okazji możemy rzucić okiem na efektowny, premierowy zwiastun.

W Stones Unturned Lincoln Clay podejmuje próbę schwytania wroga z przeszłości – Connora Aldridge’a; zadanie jest o tyle trudne, że wróg ma do dyspozycji armię najemników. Na szczęście bohater nie jest sam, bowiem w związku z zaistniałą sytuacją postanawia połączyć siły z Johnem Donovanem. Add-on pozwoli nie tylko na wykorzystanie nowego, ciężkiego uzbrojenia (i innych narzędzi mordu pokroju samochodów z wieżyczkami), lecz także na odwiedzenie zupełnie nowych lokacji, takich jak choćby dom towarowy czy wyspa.

Czas leci… a Lincoln Clay wciąż ma ręce pełne roboty. - Mafia III: Stones Unturned na premierowym zwiastunie - wiadomość - 2017-05-30
Czas leci… a Lincoln Clay wciąż ma ręce pełne roboty.

Oczywiście na tym nie kończą się plany rozwoju gry – w lipcu ukaże się bowiem ostatnie rozszerzenie, zatytułowane Znak czasów (Sign of the Times), gdzie naszym zadaniem będzie rozwikłanie zagadki rytualnych morderstw. Jeśli natomiast bijecie się z myślami na temat tego, czy zakup Mafii III aby na pewno nie mija się z celem, powinniście rozważyć sprawdzenie wersji demonstracyjnej, która została udostępniona pod koniec marca.