Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2017, 21:51

autor: Vergil

Do sieci trafił fragment fałszywego zwiastuna Assassin’s Creed: Origins [AKTUALIZACJA]

W Internecie krąży fragment rzekomego zwiastuna Assassin's Creed: Origins, który zdaje się potwierdzać doniesienia funkcjonujące do tej pory w sferze plotek. Niestety mamy do czynienia z przemyślanym i dobrze zrealizowanym "fake'em".

AKTUALIZACJA:

Niestety mamy do czynienia z przemyślanym i doskonale zrealizowanym fake’em, do którego za pośrednictwem swojego twitterowego profilu przyznał się Cosmografik.

Wygląda na to, że już niebawem Assassin’s Creed: Origins przestanie funkcjonować w sferze domysłów, plotek i spekulacji. Wszystko za sprawą fragmentu zwiastuna, który wyciekł do sieci. Kawałek materiału, jaki w pełnej krasie firma Ubisoft najprawdopodobniej zaprezentuje na tegorocznych targach E3, możecie zobaczyć poniżej.

Na podstawie powyższego materiału można wywnioskować kilka rzeczy. Po pierwsze, potwierdzenie znalazł podtytuł – kolejna odsłona serii opowiadającej o odwiecznym konflikcie Asasynów i Templariuszy będzie nosić miano Origins. Po drugie, poznaliśmy czas i miejsce akcji – produkcja zabierze nas w podróż do starożytnego Egiptu; jej akcja będzie się rozgrywać w XIV wieku przed naszą erą. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że na zwiastunie zaprezentowano Teby – o tym, czy będzie to jedyne duże miasto czy też nie, dowiemy się jednak zapewne w ciągu najbliższych dwóch tygodni, kiedy to w Los Angeles na dobre rozpoczną się targi E3. Co ciekawe, wygląda również na to, że tym razem Abstergo Entertainment nie będzie jedynym zagrożeniem, z jakim będą musieli uporać się współcześni Asasyni.

Dopóki Ubisoft nie zabierze głosu w tej sprawie i nie odsłoni skrzętnie skrywanych kart, fani serii będą wodzeni za nos… - Do sieci trafił fragment fałszywego zwiastuna Assassin’s Creed: Origins [AKTUALIZACJA] - wiadomość - 2017-05-31
Dopóki Ubisoft nie zabierze głosu w tej sprawie i nie odsłoni skrzętnie skrywanych kart, fani serii będą wodzeni za nos…

W tym momencie bez wątpienia warto przypomnieć o garści niepotwierdzonych informacji (aczkolwiek pochodzących podobno z „wiarygodnego źródła”), wedle których Assassin’s Creed: Origins miałby być nowym startem dla serii. Zmiany, usprawnienia i nowości mają objąć niemal wszystkie aspekty tego tytułu – od sfery technicznej, przez mechanikę, skończywszy na konstrukcji fabularnej. Szkoda tylko, że przedstawiciele Ubisoftu nabrali wody w usta – na ten moment jedynym oficjalnym komunikatem w sprawie opisywanej pozycji jest wiadomość z szesnastego maja, w której wydawca zakomunikował, że „zaczyna się nowa era”.

Kości zostały rzucone – francuskiemu gigantowi nie pozostaje nic innego, jak wyłożyć karty na stół. W przyszłym miesiącu wszystko powinno stać się jasne.

…na ten moment nie wiemy nawet, czy kolejna odsłona cyklu faktycznie będzie nosić miano Origins. - Do sieci trafił fragment fałszywego zwiastuna Assassin’s Creed: Origins [AKTUALIZACJA] - wiadomość - 2017-05-31
…na ten moment nie wiemy nawet, czy kolejna odsłona cyklu faktycznie będzie nosić miano Origins.
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Assassin's Creed Origins

Assassin's Creed Origins