Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 maja 2017, 21:51

autor: Vergil

Do sieci trafił fragment fałszywego zwiastuna Assassin’s Creed: Origins [AKTUALIZACJA]

W Internecie krąży fragment rzekomego zwiastuna Assassin's Creed: Origins, który zdaje się potwierdzać doniesienia funkcjonujące do tej pory w sferze plotek. Niestety mamy do czynienia z przemyślanym i dobrze zrealizowanym "fake'em".

AKTUALIZACJA:

Niestety mamy do czynienia z przemyślanym i doskonale zrealizowanym fake’em, do którego za pośrednictwem swojego twitterowego profilu przyznał się Cosmografik.

Wygląda na to, że już niebawem Assassin’s Creed: Origins przestanie funkcjonować w sferze domysłów, plotek i spekulacji. Wszystko za sprawą fragmentu zwiastuna, który wyciekł do sieci. Kawałek materiału, jaki w pełnej krasie firma Ubisoft najprawdopodobniej zaprezentuje na tegorocznych targach E3, możecie zobaczyć poniżej.

Na podstawie powyższego materiału można wywnioskować kilka rzeczy. Po pierwsze, potwierdzenie znalazł podtytuł – kolejna odsłona serii opowiadającej o odwiecznym konflikcie Asasynów i Templariuszy będzie nosić miano Origins. Po drugie, poznaliśmy czas i miejsce akcji – produkcja zabierze nas w podróż do starożytnego Egiptu; jej akcja będzie się rozgrywać w XIV wieku przed naszą erą. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że na zwiastunie zaprezentowano Teby – o tym, czy będzie to jedyne duże miasto czy też nie, dowiemy się jednak zapewne w ciągu najbliższych dwóch tygodni, kiedy to w Los Angeles na dobre rozpoczną się targi E3. Co ciekawe, wygląda również na to, że tym razem Abstergo Entertainment nie będzie jedynym zagrożeniem, z jakim będą musieli uporać się współcześni Asasyni.

Dopóki Ubisoft nie zabierze głosu w tej sprawie i nie odsłoni skrzętnie skrywanych kart, fani serii będą wodzeni za nos… - Do sieci trafił fragment fałszywego zwiastuna Assassin’s Creed: Origins [AKTUALIZACJA] - wiadomość - 2017-05-31
Dopóki Ubisoft nie zabierze głosu w tej sprawie i nie odsłoni skrzętnie skrywanych kart, fani serii będą wodzeni za nos…

W tym momencie bez wątpienia warto przypomnieć o garści niepotwierdzonych informacji (aczkolwiek pochodzących podobno z „wiarygodnego źródła”), wedle których Assassin’s Creed: Origins miałby być nowym startem dla serii. Zmiany, usprawnienia i nowości mają objąć niemal wszystkie aspekty tego tytułu – od sfery technicznej, przez mechanikę, skończywszy na konstrukcji fabularnej. Szkoda tylko, że przedstawiciele Ubisoftu nabrali wody w usta – na ten moment jedynym oficjalnym komunikatem w sprawie opisywanej pozycji jest wiadomość z szesnastego maja, w której wydawca zakomunikował, że „zaczyna się nowa era”.

Kości zostały rzucone – francuskiemu gigantowi nie pozostaje nic innego, jak wyłożyć karty na stół. W przyszłym miesiącu wszystko powinno stać się jasne.

…na ten moment nie wiemy nawet, czy kolejna odsłona cyklu faktycznie będzie nosić miano Origins. - Do sieci trafił fragment fałszywego zwiastuna Assassin’s Creed: Origins [AKTUALIZACJA] - wiadomość - 2017-05-31
…na ten moment nie wiemy nawet, czy kolejna odsłona cyklu faktycznie będzie nosić miano Origins.