Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 24 kwietnia 2018, 10:42

autor: Góral

Lords Mobile z utworem Klausa Badelta, autora motywu z Piratów z Karaibów

Pojawiła się nowa aktualizacja popularnej gry mobilnej Lords Mobile. Jej największą atrakcją jest utwór napisany przez słynnego kompozytora Klausa Badelta.

Lords Mobile - Champion’s Overture Klausa Badelta zagrała słynna Londyńska Orkiestra Symfoniczna. - Lords Mobile – hollywoodzki kompozytor Klaus Badelt napisał utwór do gry - wiadomość - 2018-04-24
Lords Mobile - Champion’s Overture Klausa Badelta zagrała słynna Londyńska Orkiestra Symfoniczna.
Kwietniowa aktualizacja Lords Mobile:
  • nowy utwór skomponowany przez Klausa Badelta;
  • opcja transmitowania rozgrywki;
  • wydarzenie z możliwością wygrania 50 tys. dolarów;
  • nowy stwór, badanie, ulepszenia interfejsu użytkownika i inne atrakcje.

Firma IGG poinformowała, że Lords Mobile – popularna gra na urządzenia mobilne (iOS i Android) – doczekała się kwietniowej aktualizacji, m.in. z nową muzyką. Rzecz jest o tyle ciekawa, że utwór „Champion’s Overture” skomponował Klaus Badelt. Jeżeli interesujecie się kinem, to z pewnością kojarzycie tę osobę. Jest to bowiem wieloletni współpracownik Hansa Zimmera, który pomógł mu stworzyć muzykę do takich filmów jak Gladiator i Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły. Natomiast sam pracował m.in. przy Equilibrium oraz K-19. Naturalnie lista osiągnieć niemieckiego kompozytora jest o wiele dłuższa, a zapoznacie się z nią m.in. w tym miejscu.

Co do samego utworu, został on wykonany przez słynną Londyńską Orkiestrę Symfoniczną (London Symphony Orchestra), a jakby tego było mało, całość zarejestrowano w Air Studios – studiu nagraniowym założonym przez Sir George’a Martina, czyli „piątego beatlesa”, producenta legendarnego zespołu The Beatles. Poniżej zamieszczamy krótki materiał wideo, na którym Klaus Badelt opowiada m.in. o pracy ze wspomnianą orkiestrą. Natomiast samej kompozycji posłuchacie nie tylko w grze, ale także w serwisach muzycznych, np. w Spotify.

Jeżeli chodzi o pozostałe nowinki znajdujące się w kwietniowej aktualizacji, to warto wspomnieć o dodaniu możliwości zapraszania do gry znajomych z serwisów społecznościowych, co powiązane jest z Voyage Quest, czyli specjalnymi zadaniami. Jeżeli wasi koledzy lub koleżanki je wypełnią, otrzymacie nagrodę. Ponadto pojawiła się opcja transmitowania rozgrywki, a także wydarzenie, w którym do wygrania jest 50 tysięcy dolarów. Za wykonywanie specjalnych zadań otrzymuje się tak zwane Kingdom Stamp. Po zebraniu 16 pieczęci otrzymacie szansę wygrania jednej z wielu kart podarunkowych o wartości 100 dolarów lub nagrody głównej. Ponadto za uzyskanie 4,7, 10 i 13 KS otrzymywać będziecie specjalne paczki.

Dodatkowo w Lords Mobile pojawił się nowy stwór Troubledough. Za jego pokonanie zgarniecie Chest of Echoes, zawierającą m.in. klejnoty i przyśpieszenia. Otrzymaliśmy również badanie Rally Priority, w trybie wyzwań odblokowano ósmy rozdział, a interfejs użytkownika doczekał się rozmaitych usprawnień.

Lords Mobile – hollywoodzki kompozytor Klaus Badelt napisał utwór do gry - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Lords Mobile

Lords Mobile