Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2017, 14:23

autor: Adrian Werner

Little Nightmares dostanie DLC z nowym bohaterem?

Na nowym zwiastunie, zestawiającym pozytywne recenzje, jakie otrzymała gra Little Nightmares, pojawia się fragment sugerujący, że twórcy pracują nad dodatkiem DLC z nowym bohaterem.

Niecały miesiąc temu do sprzedaży trafiło Little Nightmares, czyli ponura platformówka studia Tarsier. Gra została ciepło przyjęta i będąca jej wydawcą firma Bandai Namco Entertainment przygotowała nowy zwiastun, w których chwali się wysokimi ocenami.

Samozadowolenie wydawcy jest oczywiście zrozumiałe, ale filmik jest godny zainteresowania z innego powodu. Pod sam jego koniec pojawia się bowiem krótka scenka, w której bohaterka ogląda fragment rozgrywki, gdzie główną postacią jest nieznany chłopiec. Najprawdopodobniej w ten sposób twórcy sugerują, że możemy spodziewać się dodatku DLC z nowym bohaterem.

Fragment z nowym bohaterem? - Little Nightmares dostanie DLC z nowym bohaterem? - wiadomość - 2017-05-22
Fragment z nowym bohaterem?
LITTLE NIGHTMARES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Tarsier Studios
  2. Wydawca: Bandai Namco Entertainment
  3. Gatunek: platformówka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 28 kwietnia 2017 r.

Little Nightmares okazało się wyśmienitą platformówką. Wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 81%, a nasz redaktor wystawił grze notę 8.0/10. Produkcja jest jednak stosunkowo krótka i po jej zakończeniu ma się ochotę na więcej. Dlatego liczymy, że autorzy naprawdę pracują nad dodatkiem DLC, gdyż z chęcią powrócilibyśmy do wykreowanego przez nich ponurego świata.

Przypomnijmy, że Little Nightmares ukazało się 28 kwietnia tego roku, w wersjach na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W naszym kraju produkcja została wydana przez firmę Cenega i oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.

  1. Recenzja gry Little Nightmares – podróż do świata dziecięcych koszmarów
  2. Oficjalna strona gry