Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 16 kwietnia 2012, 10:28

Limitowana edycja konsol i akcesoriów Xbox 360 z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Zestawy będą dostępne w sprzedaży od 17 kwietnia.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Limitowana edycja konsol i akcesoriów Xbox 360 z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - ilustracja #1

Firmy Microsoft Polska oraz CDProjekt informują o dostępności limitowej edycji konsol Xbox 360 250GB oraz bezprzewodowych kontrolerów, z grą Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Zestawy będą dostępne w sprzedaży od 17 kwietnia wyłącznie w sklepach Media Expert oraz w sprzedaży online w sklepie Gram.pl. W skład pakietów wejdą odpowiednio:

  1. Konsola Xbox 360 250 GB
  2. Bezprzewodowy kontroler
  3. Gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

oraz

  1. Bezprzewodowy kontroler
  2. Gra Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

O konsoli Xbox 360

Xbox 360 to nowoczesna konsola do gier wideo, gwarantująca najlepszą rozrywkę dzięki dostępowi do najnowszej generacji programów, oraz zawartości sieciowej w ramach usługi Xbox LIVE. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi, można bez ograniczeń kontaktować się i bawić ze znajomymi na całym świecie, a wbudowany, pojemny dysk twardy pozwoli na przechowywanie ulubionych gier, multimediów oraz programów. Konsola Xbox 360 jest również przystosowana do obsługi technologii Kinect, dzięki której można korzystać z urządzenia bez użycia kontrolera.

O grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to obsypana licznymi nagrodami w kraju i na świecie kontynuacja przygód Geralta z Rivii. Gracze znajdą w niej dojrzałą fabułę, spektakularny system walki i ogromny świat, dzięki którym Wiedźmina okrzyknięto najlepszą polską grą RPG. Jej adaptacja na konsolę Xbox 360 dzięki autorskiemu silnikowi REDengine, jest jedną z najpiękniej prezentujących się gier wydanych na tą platformę.