Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 26 czerwca 2018, 12:46

Letni kiermasz #AllegroGG wciąż trwa

Przypominamy o trwającym letnim kiermaszu gier serwisu Allegro.pl oraz połączonym z nim konkursem Dobre Granie z #allegrogg.

Letni konkurs #AllegroGG wciąż trwa - ilustracja #1

Przypominamy o trwającym letnim kiermaszu gier serwisu Allegro.pl oraz połączonym z nim konkursem Dobre Granie z #allegrogg, w którym do wygrania jest 10 kart podarunkowych Allegro o wartości 250 zł oraz trzymiesięczne abonamenty GOL Premium z opcją VIP. Szczegóły akcji znajdziecie poniżej.

Letni kiermasz gier

Podczas trwania kiermaszu wszyscy wystawiający swoje gry oraz sprzęt komputerowy (bądź konsolowy), mogą tworzyć aukcje z zerową prowizją od sprzedaży.

Co więcej za każde wydane 49,99 złotych zgarniamy 5 monet, które z kolei można wymienić na kupony rabatowe. Kupony będą możliwe do wykorzystania przy okazji kolejnych zakupów.

Ostatnią z przygotowanych promocji jest darmowa dostawa dla ponad 20 tysięcy gier pecetowych oraz konsolowych objętych programem letniego kiermaszu.

Kiermasz Allegro

Szczegółowe zasady konkursu

Konkurs podzielony jest na 2 kategorie: literacką oraz graficzną.

  1. Zadaniem literackim jest stworzenie tekstu nieprzekraczającego 1500 znaków, w którym odpowiecie na pytanie „czym dla mnie jest dobra gra”.
  2. Zadaniem graficznym jest z kolei wymyślenie i przedstawienie maskotki „dobrej gry”. Forma graficzna, w której zostanie ona stworzona jest całkowicie dowolna. Jedynym wymogiem jest zastosowanie kolorystyki nawiązującej do portalu Allegro: czerni, bieli i odcieni pomarańczowego.

Wymogiem koniecznym jest również dokonanie dowolnego zakupu za minimum 50 zł w serwisie Allegro podczas trwania letniego kiermaszu gier (czyli do północy 30 czerwca).

Nagrody

Nagrodami dla najlepszych pięciu uczestników obu kategorii są bony podarunkowe o wysokości 250 zł do wykorzystania w serwisie Allegro.pl oraz trzymiesięczne abonamenty GOL Premium z opcją VIP.

Szczegółowe informacje na temat samego konkursu, jak i jego regulamin znajdziecie na stronie konkursowej. Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!