Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 23 listopada 2020, 11:16

autor: Adrian Werner

Legendarny Deluxe Ski Jump 2 na telefonach

Na Google Play zadebiutowała gra Deluxe Ski Jump 2, czyli mobilna wersja kultowej zręcznościówki o skokach narciarskich.

Na systemie Android wreszcie zadebiutowała mobilna wersja Deluxe Ski Jump 2, czyli legendarnej zręcznościówki o skokach narciarskich, która dawno temu święciła triumfy na polskich pecetach. Sukcesy Adama Małysza spopularyzowały tę dyscyplinę w naszym kraju, a niskie wymagania gry sprawiły, że dało się ją uruchomić na praktycznie każdym PC. Do dzisiaj żaden inny tytuł tego rodzaju nie uzyskał podobnej popularności, a teraz w tego klasyka można zagrać na smartfonach i tabletach.

Mobilne Deluxe Ski Jump 2 można pobrać za darmo. Autorzy zarabiają na reklamach, ale można je usunąć, wydając jednorazowo 12,99 złotych. Innych mikropłatności nie przewidziano. Na razie nie wiadomo, czy twórcy mają w planach opracowanie wersji na iOS.

Wydanie mobilne wiernie odtwarza pecetowy pierwowzór. Otrzymujemy więc produkcję retro, z grafiką w rozdzielczości 320x200 i prostymi efektami dźwiękowymi. Do wyboru są 32 skocznie, a poza samotną zabawą dostępny jest także multiplayer w trybie gorącego krzesła dla maksymalnie 16 osób. Produkcja oferuje polską wersję językową.

Gra ma już w Google Play ponad 900 recenzji i zdecydowana większość z nich jest bardzo pozytywna, więc miłośnicy pierwowzoru nie powinni się rozczarować.

Warto na koniec wspomnieć, że to dobry czas dla fanów serii. Poza mobilnym wydaniem drugiej części cyklu otrzymali oni niedawno patch 1.7.0 do pecetowego Deluxe Ski Jump 4, czyli najnowszej odsłony serii. Wprowadził on wsparcie dla modów z dodatkowymi skoczniami, które można pobrać ze strony DSJ4 Hills Database.

  1. Deluxe Ski Jump 2 w Google Play
  2. Deluxe Ski Jump 2 - oficjalna strona gry
  3. Deluxe Ski Jump 4 – pobierz demo wersji 1.7.0 na PC
Legendarny Deluxe Ski Jump 2 na telefonach - ilustracja #1