Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 maja 2013, 18:54

autor: Hed

League of Legends All-Star Shanghai 2013 – kiepski start Europejczyków

Rozpoczęły się rozgrywki w ramach imprezy All-Star Shanghai 2013, czyli turnieju League of Legends, w którym biorą udział najlepsi gracze ze świata. W pierwszej rundzie porażkę poniósł zespół z Europy, ale ma on jeszcze szansę na odkupienie i powrót do gry.

Ruszyło All-Star Shanghai 2013 – impreza dla fanów League of Legends.
Ruszyło All-Star Shanghai 2013 – impreza dla fanów League of Legends.

Dzisiaj ruszył turniej All-Star Shanghai 2013 w grze League of Legends, w którym zmagają się najlepsi zawodnicy z całego świata, podzieleni na regionalne drużyny. Wiemy już, że w głównej części rozgrywek nienajlepiej poradził sobie zespół europejski, reprezentowany przez takie sławy jak sOAZ (Fnatic), Diamond (Gambit BenQ), czy Yellowpete (EG Raidcall). Drużyna ze Starego Kontynentu uległa ekipie koreańskiej, przegrywając dwa mecze. Mimo tego, widowisko trwa nadal.

Europejska drużyna uległa w walce z zawodnikami z Korei Południowej, ale ma szansę na powrót do gry. Chodzi o to, że główną część All-Star Shanghai 2013 podzielono na trzy rundy. Ekipy, które przegrały pierwszą z nich, zmierzą się ze sobą w dodatkowym starciu – zwycięzca przejdzie dalej. Europejczycy będą więc musieli ograć Amerykanów, którzy z kolei ulegli wcześniej Chińczykom. To spotkanie odbędzie się jutro około godziny 9:00 rano. Transmisję znajdziecie na stronie imprezy.

League of Legends All-Star Shanghai 2013 – kiepski start Europejczyków - ilustracja #2

All-Star Shanghai 2013 to nie tylko główny turniej, ale też seria wyzwań zatytułowana All-Star Skills Competition. W ramach tej części imprezy do boju stają gracze reprezentujący pięć podstawowych ról taktycznych, jakie spełnia się w grze. W poszczególnych przypadkach mecze będą rozgrywane na innych zasadach, które przedstawiono na stronie imprezy. Polecamy zapoznać się także z powyższą rozpiską meczów i innych wydarzeń, zawierającą godziny dla Europy Centralnej.

League of Legends to jedna z popularniejszych gier typu free-to-play, która jest także bardzo nośnym tematem esportowym. W produkcji do walki stają pięcioosobowe drużyny bohaterów, wspomaganych przez automatyczne jednostki. Konstrukcja gry oraz mnogość dostępnych postaci umożliwiają stosowanie wielu taktyk, dzięki czemu rozgrywki w League of Legends potrafią zaskakiwać za każdym razem. Niewątpliwie zaletą tytułu jest to, że każdy może grać w niego za darmo.

  1. Oficjalna strona All-Star Shanghai 2013