filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 18 maja 2021, 13:40

autor: Angelika Kałdus

Łasuch - zwiastun nowego serialu Netflixa na podstawie dzieła od DC Comics

Wyszedł kolejny zwiastun Łasucha, produkcji Netflixa opartej na komiksie od DC Comics - producentami wykonawczymi są Robert Downey Jr. i Susan Downey.

4 czerwca Netflix wzbogaci się o nowy serial na podstawie dzieła wydanego przez DC Comics. Fabułę Łasucha oparto na tomach komiksu Jeffa Lemire’a, w którym ludzie walczą z hybrydami. Te ostatnie to zaś nic innego jak ludzie-zwierzęta, urodzeni po wybuchu Przypadłości – tajemniczej zarazy dziesiątkującej populację Ziemi. Gus, chłopiec-jelonek, musi poradzić sobie z czyhającymi zewsząd niebezpieczeństwami, a w przetrwaniu pomaga mu włóczęga Jepperd.

Co ciekawe, producentami wykonawczymi Łasucha są Robert Downey Jr. i Susan Downey. W głównych rolach wystąpią 11-letni Christian Convery – który na swoim koncie ma już udział w filmach Venom i Mój piękny syn – a także Nonso Anozie, znany z takich produkcji, jak Gra Endera czy Gra o tron. Reżyserami serialu są Jim Mickle, Robyn Grace i Toa Fraser, odpowiadający za stworzenie niektórych dzieł z uniwersum Marvela: Iron Fist lub Daredevil.