Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Microsoft Polska Press Release" 26 stycznia 2018, 13:16

Kup konsolę Xbox One X i odbierz dwie dodatkowe gry w zestawie

Od 25 stycznia, u wybranych sprzedawców, do zestawów z konsolą dołączane będą dwie dodatkowe gry Xbox One do wyboru.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Microsoft, właściciel marki Xbox, informuje o ofercie promocyjnego zakupu konsol Xbox One X. Od 25 stycznia, u wybranych sprzedawców, do zestawów z konsolą dołączane będą dwie dodatkowe gry Xbox One do wyboru spośród Forza Motorsport 6, Forza Horizon 2, Gears of War 4, Rise of the Tomb Raider, Halo 5, Quantum Break i Sunset Overdrive*. Oferta promocyjna obowiązuje w sklepach Media Expert, Media Markt, Saturn, Komputronik, NeoNet i X-kom. Szczegółowe informacje o warunkach oferty są dostępne u sprzedawców. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.

Xbox One X

Najpotężniejsza i najbardziej zaawansowana konsola do gier na świecie – Xbox One X – jest dostępna w sprzedaży w Polsce od 7 listopada 2017, na równi ze światową premierą. Konsola dysponuje 40 procent większą mocą obliczeniową, niż jakiekolwiek inne dostępne obecnie urządzenie tego typu, umożliwiając wyświetlanie treści w natywnej jakości obrazu 4K, przy kompatybilnych telewizorach. Dostępne obecnie gry Xbox One wyglądają i działają lepiej na Xbox One X, z bogatszymi teksturami, szybszą animacją i skróconym czasem ładowania, nawet na telewizorach w standardzie 1080p. Konsola Xbox One X oferuje również odtwarzanie treści wideo w jakości 4K Ultra HD Blu-ray na wbuowanym odtwarzaczu oraz podczas strumieniowania obrazu, wsparcie dla technologii High Dynamic Range (HDR) w grach i filmach wideo oraz dźwięk w standardzie Dolby Atmos. Xbox One X uzupełnia ofertę produktową urządzeń z rodziny Xbox – Xbox One S i Xbox One – a wszystkie gry i akcesoria do wcześniejszych modeli są kompatybilne z nowym urządzeniem. Więcej informacji na stronie http://www.xbox.com/pl-PL/xbox-one-x.

  1. Najwydajniejsza konsola na świecie. Dzięki dodatkowym 40% mocy w porównaniu z innymi konsolami możesz cieszyć się wciągającą rozgrywką w prawdziwej jakości 4K.
  2. Płynniejsza rozgrywka. Specjalnie zaprojektowany 8-rdzeniowy procesor jest taktowany zegarem 2,3 GHz, pozwalając uzyskać ulepszoną moc obliczeniową, realistyczne szczegóły i płynniejsze interakcje.
  3. Większe światy. 12 GB pamięci graficznej GDDR5 poprawia szybkość i wydajność gier, umożliwiając renderowanie większych światów, oddalenie horyzontów i przyspieszenie ładowania.
  4. Realistyczne szczegóły. Procesor GPU o wydajności 6 teraflopów sprawia, że środowiska i postaci w rozdzielczości 4K są bardziej realistyczne niż kiedykolwiek wcześniej oraz mają bardziej realistyczne i płynniejsze animacje.
  5. Szybsze ładowanie. Przepustowość pamięci wynosząca 326 GB/s sprawia, że grafika gier jest szybciej ładowana i bardziej szczegółowa, dzięki czemu nic nie zakłóci Ci rozgrywki.

* Dostępność może różnić się w zależności od sprzedawcy