Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 grudnia 2019, 11:12

autor: Bebop

Krwawa samochodówka Zombie Driver HD za darmo na Steamie

Dziś do godziny 19:00 możecie pobrać brutalną grę Zombie Driver HD ze Steama. Produkcja opiera się na masowej eksterminacji hord zombiaków za pomocą licznych broni. Brutalną jatkę urządzamy nawet nie wychodząc z wozu.

Zombie Driver HD pod pewnymi względami przypomina kultową grę Carmageddon. - Krwawa samochodówka Zombie Driver HD za darmo na Steamie - wiadomość - 2019-12-05
Zombie Driver HD pod pewnymi względami przypomina kultową grę Carmageddon.

Wczoraj wieczorem na Steamie rozpoczęła się promocja na grę Zombie Driver HD, w ramach której możecie za darmo dodać ją do swojej biblioteki. Oferta jest ograniczona czasowo i kończy się dziś o godzinie 19:00.

Zombie Driver HD to brutalna gra zręcznościowa z widokiem izometrycznym, w której świat stanął w obliczu apokalipsy zombie. Wcielamy się w kierowcę, który musi zmierzyć się z hordami nieumarłych. Początkowo do dyspozycji mamy jedynie taksówkę, jednak z czasem odblokowujemy dostęp do takich wozów jak limuzyna, karetka oraz radiowóz. Każdy z nich możemy modyfikować. Podczas zabawy nie musimy ograniczać się jedynie do rozjeżdżania zombiaków. Na planszy znajdziemy wiele power-upów, dzięki którym naprawimy wóz albo zyskamy dostęp do broni (miotacz ognia, wyrzutnia rakiet, minigun). Całość prezentuje się niezwykle krwawo i potrafi wciągnąć. W grze dostępne są trzy tryby: fabularny, Blood Race (niemal klasyczne wyścigi) oraz Slaughter (odpieranie fal przeciwników).

Produkcja zadebiutowała na PC w roku 2009, obecnie jest także dostępna na konsolach PlayStation 3, Xbox 360 oraz Xbox One. Za jej stworzenie odpowiada polski zespół Exor Studios.

W grze natrafimy na wiele rodzajów nieumarłych. - Krwawa samochodówka Zombie Driver HD za darmo na Steamie - wiadomość - 2019-12-05
W grze natrafimy na wiele rodzajów nieumarłych.

Promocja na Steamie obejmuje także zniżkę na Zombie Driver HD Complete Edition (9,99 zł, czyli -80%). W zestawie znajdziecie szereg dodatków (m.in. Brutal Car Skins i Apocalypse Pack) oraz ścieżkę dźwiękową. Taniej otrzymacie również pakiet gier studia Exor, który obejmuje tytuły Zombie Driver HD oraz X-Morph: Defense wraz z DLC. Cena kompletu wynosi 61,25 zł.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

  1. Zombie Driver HD - oficjalna strona internetowa
  2. Exor Studios - oficjalna strona producenta