Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 lipca 2016, 17:23

autor: Góral

Kozacy 3 trafią na rynek 20 września

Studio GSC Game World ujawniło datę premiery gry Kozacy 3 (ang. Cossacks 3). Produkcja ukaże się na PC-tach 20 września bieżącego roku, a w Polsce dystrybuować będzie ją firma CDP.pl, która zatroszczy się o rodzimą wersję językową (napisy).

Poznaliśmy datę premiery gry Kozacy 3 od studia GSC Game World. Produkcja ukaże się na komputerach osobistych 20 września bieżącego roku, a w Polsce dystrybuowana będzie przez CDP.pl, które zatroszczy się o rodzimą wersję językową (napisy), o czym poinformowano w nadesłanej wiadomości prasowej.

Jak zapewne wiedzą zainteresowane grą osoby, „trójka” ma tak naprawdę być remakiem pierwszej części, a jej akcja rozgrywać ma się w XVII i XVIII wieku. Deweloperzy oddadzą do naszej dyspozycji aż pięć historycznych kampanii w trybie singleplayer, w którym stoczymy niejedną bitwę, kierując jednym z dwunastu narodów, w tym także Polską. Produkcja zaoferuje około 70 typów zróżnicowanych jednostek, 140 rodzajów budynków, ale główną atrakcją będą starcia, w których uczestniczyć ma nawet 10 tysięcy żołnierzy. Poza tym toczone one mają być zarówno na lądzie jak i na morzu, przy użyciu zbudowanej wcześniej floty. Krótko pisząc, szykuje się bardzo atrakcyjna propozycja dla fanów strategii, zwłaszcza, że oprócz rozbudowanego trybu dla jednego gracza, Kozacy 3 zaoferują także zmagania w multiplayerze. W tym przypadku zabawa przeznaczona będzie dla maksymalnie ośmiu osób, walczących w drużynach lub w myśl zasady „każdy sobie rzepkę skrobie”.

Kozacy 3 trafią na rynek 20 września - ilustracja #1
Kozacy 3 trafią na rynek 20 września - ilustracja #2

Studio GSC Game World to ukraiński deweloper założony w 1995 roku. Firma zasłynęła nie tylko serią Kozacy, ale również cyklem pierwszoosobowych strzelanek S.T.A.L.K.E.R., która na stałe zapisała się w sercach miłośników postapokaliptycznych klimatów. Jej akcja przedstawia bowiem alternatywną wersję historii, w której po wybuchu w elektrowni atomowej w Czarnobylu, skażony teren zaczęły zamieszkiwać rozmaite stwory, ale stał się on też źródłem cennych artefaktów, których poszukują stalkerzy.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Kozacy 3

Kozacy 3