Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 1 października 2021, 16:00

autor: Froozyy

Konkurs urodzinowy THQ Nordic - poznaj zwycięzcę!

Poznaliśmy zwycięzcę konkursu tekstowego na 10-lecie THQ Nordic! Autor najlepszej pracy zostanie nagrodzony wybraną, ekskluzywną figurką wydawnictwa!

Zakończyliśmy świętowanie 10. urodzin THQ Nordic! Dla niewtajemniczonych przypominamy, że przygotowaliśmy z tej okazji konkurs tekstowy, w którym przysyłaliście kreatywne odpowiedzi na pytanie: „Napisz w najbardziej pomysłowy sposób, jaka jest Twoja ulubiona seria spośród gier wydanych przez THQ Nordic?”.

Przez ostatnie tygodnie wysyłaliście do nas swoje niesamowite prace. Zebraliśmy bardzo dużo wspomnień, dzienników, poetyckich opisów przygód z seriami, wierszy oraz wiele innych przykładów Waszej literackiej twórczości. Dziękujemy za liczny udział!

Dla zwycięzcy przygotowaliśmy do wyboru jedną z dwóch ekskluzywnych figur z gier wydanych przez THQ Nordic:

  • 60-centymetrową statuetkę Crypto z kolekcjonerskiego wydania gry Destroy All Humans! Crypto-137 Edition;
  • długą na 60 cm i wysoką na 30 cm dioramę prezentującą głównego bohatera podczas walki z kolekcjonerskiego wydania gry Biomutant Atomic Edition;
Konkurs urodzinowy THQ Nordic - poznaj zwycięzcę! - ilustracja #1

 

Nie przedłużając, prezentujemy zwycięzcę konkursu!

Zwycięzca konkursu – Maximus88

Konkurs urodzinowy THQ Nordic - poznaj zwycięzcę! - ilustracja #2

„Jestem artystą 2d/3d i zawdzięczam to głównie dzięki tej grze. I to właśnie ona sprawiła że zacząłem rozwijać swoje umiejętności oraz podążać ścieżką gamedevu.

Pewnego razu postanowiłem przenieść się do większego miasta by zrobić coś z własnym życiem, znalazłem jakąś tam pracę dni mijały, miesiące itp... Pomyślałem żeby kupić gierkę by wyrwać się ze szpon rutyny, padło na Darksiders (nie sądziłem wtedy że ta gra zmieni moje życie). Jak ja byłem wtedy zachwycony, przeszedłem grę kilka razy. Design postaci, lokacji, voice acting, ach, wszystko to wymieszane w najpyszniejszego growego drinka jakiego mogłem kosztować. Jakiś czas później moim oczom ukazała się część druga i ochom, achom nie było końca, postać Śmierci kupiła mnie bez reszty, a głos Michaela Wincotta budził dreszcze :D

W drugiej części szczególnie spodobały mi się odwiedzane przez Śmierć lokacje wtedy też zainteresowałem się twórczością artystyczną gry oraz warsztatem samego Joe Madureiry. Dzięki Darksiders zyskałem determinację by sam być częścią świata gdzie będę mógł być twórcą.

Dzięki Jeźdźcy, dzięki Joe ;)”

W treści pracy konkursowej zachowano oryginalną pisownię.

Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcy, dziękujemy też wszystkim za liczny udział w zabawie i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach. Do zobaczenia!