Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 6 grudnia 2013, 12:00

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Konkurs świąteczny - wyślij nam kartkę i wygraj jedną z 15 paczek

Powtarzamy naszą akcję z ubiegłego roku, do zgarnięcia gry Ubisoftu i Cenegi oraz figurki od Aliens Group. Wystarczy wykazać się pomysłowością w projektowaniu kartki świątecznej.

Zeszłoroczny konkurs świąteczny był dla nas sporym, choć bardzo miłym zaskoczeniem. Wasze zaangażowanie i kreatywność w tworzeniu kartek przerosły nasze oczekiwania. Dlatego nie mogliśmy nie powtórzyć tej akcji i w tym roku mamy aż 15 paczek, których łączna wartość to ponad 12 000 zł. Aby ułatwić Wam wybór, mamy 3 rodzaje prezentów dla posiadaczy różnych platform, po 5 na każdą z nich. Za ufundowanie nagród dziękujemy firmom Ubisoft, Cenega oraz sklepowi Aliens Group.

Zestaw 1 (x5)

Gry na PC: Assassin's Creed IV: Black Flag, Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist, Rayman Legends ufundowane przez polski oddział firmy Ubisoft.

Figurka Edwarda Kenway’a ufundowana przez sklep Aliens Group.

Gra Batman: Arkham Origins na PC ufundowana przez firmę Cenega.

Konkurs świąteczny - wyślij nam kartkę i wygraj jedną z 15 paczek - ilustracja #1

Zestaw 2 (x5)

Gry na PS3: Assassin's Creed IV: Black Flag, Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist, Rayman Legends ufundowane przez polski oddział firmy Ubisoft.

Figurka Maksa Payne’a ufundowana przez sklep Aliens Group.

Gra Batman: Arkham Origins na PS3 ufundowana przez firmę Cenega.

Konkurs świąteczny - wyślij nam kartkę i wygraj jedną z 15 paczek - ilustracja #2

Zestaw 3 (x5)

Gry na X360: Assassin's Creed IV: Black Flag, Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist, Rayman Legends ufundowane przez polski oddział firmy Ubisoft.

Figurka Batmana ufundowana przez sklep Aliens Group.

Gra Batman: Arkham Origins na X360 fundowana przez firmę Cenega.

Konkurs świąteczny - wyślij nam kartkę i wygraj jedną z 15 paczek - ilustracja #3

Zasady konkursu

1. Zadaniem konkursowym jest przysłanie własnoręcznie stworzonej kartki świątecznej na adres redakcji: GRY-OnLine S.A., ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków

2. Kartka musi dotrzeć do nas do wtorku 17 grudnia 2013. Nie będziemy brali pod uwagę daty stempla pocztowego. Biorąc poprawkę na działanie Poczty Polskiej w okresie przedświątecznym, najrozsądniej jest wysłać pracę najpóźniej 12-13 grudnia.

3. Technika wykonania pracy jest dowolna, ale biorąc pod uwagę Wasze głosy z ubiegłego roku wprowadzamy pewne ograniczenia – należy utrzymać formę kartki świątecznej. W poprzedniej edycji dostaliśmy masę pomysłowych prac (ciasto, płaskorzeźby, pudełka, plakaty) jednak użytkownicy robiący faktyczne kartki mogli czuć się pokrzywdzeni.

  • Format kartki to maksymalnie A4 (bardzo niewielkie odstępstwa będą tolerowane).
  • Kartka może się rozkładać, może mieć też przestrzenne lub wypukłe elementy
  • Prosimy odpowiednio zabezpieczyć przesyłkę, zwłaszcza jeżeli kartka ma np. naklejane elementy.
  • Prosimy nie korzystać z „brudzących” technik jak pastele, węgiel oraz brokat.

4. Kartka musi zawierać na odwrocie wybrany zestaw oraz dokładną, napisaną drukowanymi literami ksywkę z www.gry-online.pl (ksywka wyświetla się po zalogowaniu w lewym górnym rogu i często jest mylona z loginem). Kartki, które nie mają na odwrocie tych danych nie będą brane pod uwagę.

5. Prace będą wybierane wg preferowanych nagród (po 5 najlepszych naszym zdaniem prac użytkowników, którzy wybrali poszczególne zestawy). Zakładając hipotetyczną sytuację, że zestaw 1 wybierze stu użytkowników, a zestaw 3 pięciu użytkowników, jury wybiera pięć prac spośród setki, która preferuje zestaw 1 i nagradza każdego kto wybrał zestaw 3.

6. W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).
  • poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

7. Jedna osoba może przysłać jedną kartkę.

8. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy i współpracownicy GRY-OnLine S.A.

Ogłoszenie wyników i wysyłka nagród

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w czwartek 19 grudnia 2013 r. w komentarzach pod tą wiadomością. Wysyłka nagród nastąpi do 14 dni roboczych od ogłoszenia wyników, ale dołożymy wszelkich starań, aby nagrody zostały wyruszyły z biura przed Świętami.