Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 sierpnia 2020, 16:40

autor: Anna Ozimkowska

Konkurs Iron Harvest – do zgarnięcia monitor iiyama G-Master!

Zainspiruj się historiami przygotowanymi przez redakcję GRYOnline.pl i zgarnij grę Iron Harvest, figurkę kolekcjonerską oraz premierowy monitor iiyama.

Konkurs Iron Harvest – do zgarnięcia monitor iiyama G-Master! - ilustracja #1

Z okazji premiery Iron Harvest, zapraszamy Was do wzięcia udziału w podwójnym konkursie, w którym do wygrania są niesamowite nagrody, między innymi: premierowy monitor iiyama G-Master G2466HSU Red Eagle, gra Iron Harvest i figurka kolekcjonerska. Aby je zgarnąć należy przesłać do nas pracę tekstową lub graficzną. Chwytajcie za pióra i pędzle, bo na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 września 2020 roku!

Szczegółowe zasady konkursu

Zasady konkursu są proste: przeczytaj opowiadania rozpoczęte przez naszych redaktorów, zainspiruj się jednym z nich, stwórz pracę graficzną dowolną techniką lub dokończ historię. Dzięki swojej kreatywności przenieś nas do Imperium Saksonii, Republiki Polanii lub Caratu Roswieckiego, a my obdarujemy Cię świetnymi nagrodami.

Początki opowiadań napisali: Anna Garas, Hubert Sosnowski oraz Marcin Strzyżewski, znani Wam z tekstów publicystycznych, a także z naszych poprzednich konkursów tekstowych.

Kategoria I: Dokończ historię

Jeśli jesteś entuzjastą pióra, a tworzenie historii przychodzi Ci z łatwością, napisz kontynuację jednego z trzech opowiadań zapoczątkowanych przez naszych redaktorów.

Zgłoszenie należy wysłać w wiadomości mailowej o tytule „Iron Harvest - konkurs tekstowy” na adres [email protected]. Praca natomiast musi zawierać maksymalnie 2000 znaków, nie wliczając spacji.

Kategoria II: Narysuj

Jeśli swoje historie najlepiej wyrażasz pędzlem czy kredką, również możesz zawalczyć o nagrody. Zainspiruj się opowiadaniami naszych redaktorów i stwórz pracę graficzną osadzoną w jednym z trzech mocarstw uniwersum 1920+.

Zgłoszenie należy wysyłać w wiadomości mailowej o tytule „Iron Harvest - konkurs graficzny” na adres [email protected]. Praca powinna być zapisana w formacie .jpg lub .png o wielkości nieprzekraczającej 25 MB i dodatkowo podpisana Twoim nickiem z GRY-Online.

Przy zgłaszaniu swoich prac graficznych lub tekstowych, musicie pamiętać aby wykonać następujące kroki:

  • Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest posiadanie konta na GRY-OnLine.pl. Darmowy profil możecie założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp;
  • Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

Co można wygrać?

Konkurs Iron Harvest – do zgarnięcia monitor iiyama G-Master! - ilustracja #2

2 x Nagroda Główna

Nagrodami głównymi w konkursie są:

  • gra Iron Harvest na PC
  • figurka kolekcjonerska Pkp 17 Eisenhans
  • monitor iiyama G-Master G2466HSU Red Eagle, który swoją premierę będzie miał na początku października. Zwycięzcy naszych konkursów będą jednymi z pierwszych osób, którzy przetestują najnowszy model iiyamy.

4 x Nagroda dodatkowa

Ponadto czterech wyróżnionych uczestników zgarnie:

  • grę Iron Harvest
  • figurkę kolekcjonerską Pkp 17 Eisenhans
  • gadżety ufundowane przez firmę iiyama

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z Regulaminem znajdziecie na stronie: https://ironharvest.gry-online.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 7 września 2020.

Trzymamy kciuki!