Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 30 maja 2013, 14:10

autor: Maciej "Maciej Jałowiec" Jałowiec

Konkurs Cosplay'owy Might & Magic: Duel of Champions trwa w najlepsze - oceń cosplay'e i wygraj kartę graficzną!

Do 10 czerwca czekamy na Wasze prace w Konkursie Cosplay’owym Might & Magic: Duel of Champions. Karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 660 czeka na zwycięzcę!

Ten i inne cosplay’e znajdziecie na duelofchampions.gry-online.pl - Konkurs Cosplay'owy Might & Magic: Duel of Champions trwa w najlepsze - oceń cosplay'e i wygraj kartę graficzną! - wiadomość - 2013-05-30
Ten i inne cosplay’e znajdziecie na duelofchampions.gry-online.pl

Przypominamy, że tylko do 10 czerwca czekamy na Wasze zgłoszenia w Konkursie Cosplay’owym Might & Magic: Duel of Champions. Do wygrania czekają na Was m. in. karta graficzna Gigabyte GeForce GTX 660, gra Might & Magic: Heroes VI Complete Edition oraz gadżety związane z Duel of Champions!

Pełną listę nagród, podobnie jak i treść zadania konkursowego, znajdziecie na specjalnej stronie poświęconej tej zabawie – duelofchampions.gry-online.pl. Co więcej, z tej okazji przygotowaliśmy dodatkowo sześć cosplay’ów postaci z gry, których galerię również znajdziecie na stronie konkursu. Na wspomnianej stronie umożliwiliśmy Wam także oddawanie głosów na Wasze ulubione cosplay’e. Zachęcamy więc do wzięcia udziału w głosowaniu – niech wygra najlepszy!

Jeszcze raz zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Duel of Champions to gra karciana w modelu Free To Play, osadzona w uniwersum Might & Magic. Zabawę oparto tutaj na online’owych pojedynkach z innymi graczami. Podczas walki uczestnicy wykorzystują dostępne karty (właściwe dla danej frakcji), reprezentujące jednostki i zaklęcia. Każdej armii natomiast przewodzi heros, który również odzworowywany jest w grze przez odpowiednią kartę. To od herosa zależy, jakie jednostki i czary znajdą się w bitwie.