Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 grudnia 2022, 12:42

Klocki LEGO taniej na mikołajki w Media Expert. To ostatnia szansa dla spóźnialskich

Świąteczne promocje klocków LEGO czekają w sklepie internetowym Media Expert. Na wyprzedaży można zdobyć zestawy związane z największymi hitami filmowymi oraz growymi.

Święta coraz bliżej i nie warto zostawiać przygotowań na ostatnią chwilę, w tym kupowania prezentów. Klocki LEGO są idealnym podarunkiem bez względu na wiek i cieszą tak samo za każdym razem. W sklepie internetowym Media Expert trwa właśnie wyprzedaż świetnych zestawów, z których część nawiązuje do słynnych filmowych marek, a także hitów ze świata gamingu.

Świąteczne promocje LEGO w Media Expert

Właśnie dlatego warto przyjrzeć się między innymi zestawowi LEGO Creator Horizon Forbidden West: Żyraf, który pozwala zbudować ikonicznego potwora z uznanej serii gier od Sony, a także DeLoreanowi z Powrotu do przyszłości, który na pewno będzie świetnym podarunkiem dla fana legendarnej serii filmów.

Osoby, które zapomniały kupić prezent na Mikołajki, mają na to ostatnią chwilę. Zamówienie złożone teraz w sklepie internetowym Media Expert dotrze do nich już jutro.

Część ofert obowiązuje wyłącznie z kodem ZABAWKI-L. Liczba sztuk jest ograniczona.

LEGO Creator 76989 Horizon Forbidden West: Żyraf

Klocki LEGO taniej na mikołajki w Media Expert. To ostatnia szansa dla spóźnialskich - ilustracja #1

Każda seria ma swoją ikonę i dla serii Horizon jest to zdecydowanie monumentalny Żyraf. Te wielkie maszyny kroczą spokojnie poprzez świat przedstawiony w grze i od pierwszego zwiastuna zrobiły niesamowite wrażenie na graczach. Dzięki zestawowi od LEGO możemy mieć teraz Żyrafa na naszym biurku lub półce i podziwiać ten solidnie wykonany projekt.

Cały model ma aż 34 cm wysokości, co sprawia, że na pewno nie da się przejść obok niego obojętnie. Do tego w pakiecie znajduje się figurka Aloy, która pokazuje jak duży jest Żyraf w uniwersum Horizona. Aktualnie dzięki kodowi ZABAWKI-L model można kupić za jedyne 279 zł. Liczba sztuk jest ograniczona.

Kup zestaw LEGO Creator 76989 Horizon Forbidden West: Żyraf za 279 zł

Pozostałem okazje LEGO w Media Expert

Część ofert obowiązuje wyłącznie z kodem ZABAWKI-L. Liczba sztuk jest ograniczona.

Świąteczne promocje LEGO w Media Expert

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów i usług, których oferty prezentowane są powyżej.

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Swoją podróż z pisaniem i publicystyką zaczął już wiele lat temu w listopadzie 2021 roku. Wtedy to na Allegro można było zobaczyć jego newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRY-OnLine i Filmomaniaka, gdzie można podziwiać prezentowane przez niego nowości związane z branżą filmową. Mimo związku z serialami, to jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Swoimi doświadczeniami mógł się dzielić podczas moderowania forum mmorpg.org.pl lata temu, ale pod innym nickiem, żeby nie można było go namierzyć. Jak przystało na prawdziwego Polaka uwielbia ponarzekać, więc jego felietony to głównie marudzenie na wszystko, co podpadnie.

więcej