Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 14 czerwca 2019, 17:25

autor: Konrad "Lazlo" Hazi

Klasyczna przygodówka Toonstruck dostępna za darmo na GOG.com

W ramach weekendowej promocji sklepu GOG.com mamy możliwość pobrania za darmo klasycznej gry przygodowej Toonstruck. Należy się spieszyć, ponieważ promocja potrwa tylko 48 godzin.

Toonstruck to klasyczna gra przygodowa, która ukazała się w 1996 roku. - Klasyczna przygodówka Toonstruck dostępna za darmo na GOG.com - wiadomość - 2019-06-14
Toonstruck to klasyczna gra przygodowa, która ukazała się w 1996 roku.

Podobnie jak inne platformy dystrybucji cyfrowej, tak też sklep GOG.com ma w zwyczaju co pewien czas rozdać jakąś grę za darmo. Tym razem w ramach weekendowej promocji do zgarnięcia jest przygodówka Toonstruck.

Toonstruck jest klasyczną grą przygodową typu „point and click” wydaną w 1996 roku. Główny bohater gry – Drew Blanc – to animator zajmujący się tworzeniem filmów rysunkowych. Z okazji dziesięciolecia swojego największego dzieła – przygód zajączka Fluffy Fluffy Bun Bun - otrzymuje on zlecenie od szefa, by przygotować coś nowego „na już”. Wypalony i zestresowany Blanc zasypia jednak, zanim cokolwiek udaje mu się przygotować, a następnego dnia budzi się w barwnej alternatywnej rzeczywistości. W kreskówkowej krainie znanej jako Cutopia przyjdzie mu wesprzeć króla w walce z podstępnymi najeźdźcami.

W głównego bohatera wcielił się Christopher Lloyd, znany z roli szalonego profesora w Powrocie do przyszłości. Gra będzie dostępna za darmo do niedzieli, do godziny 16:00.

A na koniec, tak na wszelki wypadek…

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: 1 GHz
  • Pamięć RAM: 512 MB
  • Karta grafiki: karta graficzna z obsługą DirectX 9.0c
  • Miejsce na dysku: 900 MB
  • System operacyjny: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10