Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 grudnia 2017, 10:59

autor: Adrian Werner

Kingdom Come Deliverance - skradanie i walka na nowym zapisie rozgrywki

Zespół Warhorse Studios udostępnił nowy zapis rozgrywki z RPG-a Kingdom Come Deliverance. Filmik trwa szesnaście minut i ukazuje misję, w której zadaniem bohatera jest zinfiltrowanie obozu bandytów.

KINGDOM COME DELIVERANCE W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Warhose Studios
  2. Wydawca: Deep Silver
  3. Gatunek: RPG
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 13 lutego 2018 r.

W ostatnich miesiącach studio Warhorse często wypuszczało obszerne zapisy rozgrywki z Kingdom Come Deliverance. Najnowszy materiał trwa szesnaście minut i pokazuje misję, w której zadaniem gracza będzie odnalezienie obozu bandytów, zdobycie informacji o stacjonujących tam siłach, złożenie raportu dowódcy, a na końcu wzięcie udziału w ataku na obozowisko.

Na filmiku możemy obejrzeć m.in. korzystanie z mapy, jazdę na koniu oraz kilka sekwencji walki. Nie zabrakło także rozgrywki skradankowej, która obejmuje nie tylko chowanie się w krzakach i ukrywanie ciał, ale również m.in. zmianę ubioru na taki, który oferuje mniej ochrony przed obrażeniami, ale jest ciemniejszy i wywołuje mniej hałasu podczas poruszania się. W unikaniu wykrycia pomoże również noc i deszcz.

Gra powinna zadowolić miłośników rozgrywki skradankowej. - Kingdom Come Deliverance - skradanie i walka na nowym zapisie rozgrywki  - wiadomość - 2017-12-21
Gra powinna zadowolić miłośników rozgrywki skradankowej.

Na najnowszym materiale, podobnie jak na kilku poprzednich, Kingdom Come Deliverance prezentuje się ciekawie. Obiecująca zapowiada się zwłaszcza spora swoboda w wyborze metod realizacji zadań. Wiążemy z tą grą duże nadzieje, gdyż realistyczne historyczne RPG-i trafiają się bardzo rzadko, a do tego autorzy mają na koncie sporo udanych projektów, w tym dwie pierwsze odsłony cyklu Mafia.

Przypomnijmy, że Kingdom Come Deliverance zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Premiera ma nastąpić 13 lutego przyszłego roku.

  1. Oficjalna strona gry