Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 października 2014, 09:53

autor: Arantasar

Kingdom Come: Deliverance – screeny z wersji alfa

Od 22 października trwają testy gry Kingdom Come: Deliverance w wersji alfa. Jeden z ich uczestników postanowił upublicznić screeny przedstawiające fragment świata gry.

W sieci pojawiły się pierwsze screeny z Kingdom Come: Deliverance w wersji alfa. - Kingdom Come: Deliverance – screeny z wersji alfa - wiadomość - 2014-10-25
W sieci pojawiły się pierwsze screeny z Kingdom Come: Deliverance w wersji alfa.

Od kilku dni użytkownicy, którzy wsparli produkcję gry Kingdom Come: Deliverance kwotą co najmniej 25 funtów (około 130 zł), mogą testować wersję alfa nowej produkcji studia Warhorse. W sieci pojawiły się już pierwsze screeny przedstawiające fragment świata gry.

Zawartość udostępniona testerom jest w tym momencie dość skromna – świat gry obejmuje małą wioskę i okoliczne tereny, co pozwala na zapoznanie się z podstawowymi funkcjami tytułu, takimi jak poruszanie się czy cykle dobowe w wirtualnym życiu bohaterów niezależnych. W wersji alfa brakuje walki czy jazdy konnej, jednak zawartość ma być aktualizowana co dwa miesiące i należy się spodziewać implementacji kolejnych rozwiązań.

Kingdom Come: Deliverance to gra RPG z widokiem FPP, której akcja toczy się w historycznych realiach średniowiecznej Europy. Jej cechą charakterystyczną ma być oraz zupełny brak elementów fantastycznych. Gra powstaje dzięki funduszom zebranym w serwisie Kickstarter. Kingdom Come: Deliverance zostanie podzielone na trzy akty, a pierwszy z nich zadebiutuje pod koniec 2015 roku. Docelowe platformy sprzętowe tytułu to komputery osobiste (Windows, Mac, Linux) oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.