Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 maja 2024, 17:40

autor: Adrian Werner

Kingdom Come 2 o krok bliżej od premiery. Po 508 godzinach i 127 sesjach odtwórca roli Henryka wykonał swoje zadanie

Prace nad Kingdom Come: Deliverance 2 dobiegają końca. Autorzy pochwalili się, że zakończyli już nagrywanie wszystkich linii dialogowych głównego bohatera.

Źródło fot. Warhorse
i

Aktualizacja

Warhorse Studios opublikowało króciutki materiał z Kingdom Come: Deliverance 2, prezentujący śliczne widoki z gry.

Oryginalna wiadomość (14 maja)

Kingdom Come: Deliverance 2 zapowiada się na jedną z najważniejszych premier tego roku. Czekających na ten tytuł graczy powinna zainteresować nowina o zakończeniu nagrywania kwestii głosowych głównego bohatera.

  1. Tworzące grę studio Warhorse, wraz z aktorem Tomem McKayem, pochwaliło się w serwisie X, że zespół nagrał już wszystkie kwestie audio Henryka. Pochłonęło to 508 godzin nagrań, podzielonych na 127 sesji.
  2. Ogólnie nagrywanie dialogów do gry zmierza ku końcowi. Luke Dale, który wciela się w postać Hansa Capona, skomentował wspomniany wpis studia Warhorse, stwierdzając, że prace zostały już niemal ukończone.
Źródło fot. Twitter.com. - Kingdom Come 2 o krok bliżej od premiery. Po 508 godzinach i 127 sesjach odtwórca roli Henryka wykonał swoje zadanie - wiadomość - 2024-05-15
Źródło fot. Twitter.com.

Kingdom Come: Deliverance 2 zmierza na PC oraz konsole Xbox Series S, Xbox Series X i PlayStation 5. Produkcja zaoferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami, aczkolwiek Daniel Vavra, współzałożyciel Warhorse Studios, 19 kwietnia zapowiedział pewną tajemniczą niespodziankę dla polskich graczy, co wiele osób wzięło za potencjalną wskazówkę co do uwzględnienia w grze rodzimego dubbingu. Od tamtej chwili Vavra nie rozwinął swojej myśli. Tytuł ponownie powstaje na silniku CryEngine.

Gra ma zadebiutować w tym roku, ale twórcy na razie nie są gotowi podać dokładniejszego terminu premiery. Fakt, że sesje nagraniowe dobiegają już końca sugeruje jednak, że prace postępują w dobrym tempie i nie powinniśmy długo czekać na podanie konkretnej daty.

  1. Kingdom Come: Deliverance 2 to dla mnie najważniejsza premiera roku, ale nie jestem pewien, czy przebije genialną „jedynkę”
  2. Oficjalna strona gry

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej