Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 sierpnia 2019, 11:10

autor: Aquma

Kilka usprawnień Epic Games Store pojawi się później niż zakładano

Twórcy Epic Games Store nie wyrobili się z niektórymi nowymi funkcjami, które platforma miała otrzymać w zeszłym miesiącu. Nowości zostały przesunięte na sierpień, o czym wiemy z aktualizacji grafiku w serwisie Trello.

EGS się rozwija, choć wolniej, niż zakładali twórcy.. - Kilka usprawnień Epic Games Store pojawi się później niż zakładano - wiadomość - 2019-08-02
EGS się rozwija, choć wolniej, niż zakładali twórcy..

Wygląda na to, że firma Epic Games nie zdążyła z kilkoma usprawnieniami platformy Epic Games Store, które pierwotnie były planowane na lipiec. Mowa o takich rzeczach, jak integracja z Humble Bundle, śledzenie czasu gry, zwiększenie rozmiaru patchy, zmiana projektu strony czy tzw. Store Video Hosting. Funkcje nie zostały wdrożone, a obrazujący postęp prac grafik w serwisie Trello doczekał się aktualizacji, w której przesunięto je na kolejny miesiąc.

Koncernowi udało się wprowadzić tylko dwie z nowości planowanych na lipiec - poprawki trybu Offline oraz możliwość zapisywania stanów gry w chmurze. Warto przy tym odnotować, że druga z funkcji na razie jest dostępna wyłącznie w kilku nowych tytułach - szersza implementacja wymaga więcej testów i pracy, o czym na Twitterze poinformował prezes Epic Games, Tim Sweeney.

Brak wielu funkcji od oferowanych przez Steam to jeden z najczęstszych zarzutów, które gracze stawiają Epic Games Store, więc firma mogłaby nieco zyskać w oczach klientów, implementując je w zakładanym terminie. Biorąc pod uwagę mnogość różnego rodzaju afer i kontrowersji szargających wizerunek platformy, każda pozytywna wiadomość jest na wagę złota. Szkoda, że zamiast tego dochodzą nas wieści o opóźnieniach - szczególnie, że zdarza się to po raz kolejny.

  1. Epic Games Store – strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.