Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 1 czerwca 2019, 09:12

autor: Adrian Werner

Kao the Kangaroo Round 2 za darmo na Steamie

W serwisie Steam zorganizowano promocję, która pozwala znowu zdobyć za darmo pełną wersję gry Kangurek Kao: Runda 2 (Kao the Kangaroo: Round 2), czyli klasycznej polskiej platformówki 3D.

Promocja dobiegnie końca jutro o 9:00. - Kao the Kangaroo Round 2 za darmo na Steamie - wiadomość - 2019-06-01
Promocja dobiegnie końca jutro o 9:00.

Przyzwyczailiśmy się już, że co pewien czas w serwisie Steam pojawiają się okazje pozwalające przez ograniczony czas na zdobycie za darmo pełnych wersji gier. Najnowsza promocja tego typu objęła Kao the Kangaroo: Round 2, czyli trójwymiarową platformówkę autorstwa polskiego studia Tate Multimedia.

Co ciekawe, jest to debiut tej produkcji na Steamie. Osoby zainteresowane grą powinny się pospieszyć, gdyż oferta pozostanie aktualna tylko do jutra, do 9:00 czasu polskiego. Potem projekt będzie sprzedawany w cenie 7,19 zł.

Warto wspomnieć, że jeśli w trakcie promocji dodacie Kao the Kangaroo: Round 2 do swojej biblioteki gier, to produkcja pozostanie tam już na zawsze, nawet gdy oferta dobiegnie końca.

Przypomnijmy, że gra Kao the Kangaroo: Round 2 zadebiutowała w 2003 roku na PC, a dwa lata później ukazały się konwersje na konsole PlayStation 2, Xbox i GameCube.

Udostępniona dzisiaj na Steamie wersja gry została lekko ulepszona w porównaniu z pierwszym wydaniem. Autorzy dodali wsparcie dla wysokich rozdzielczości oraz zaimplementowali obsługę kontrolerów konsol Xbox One, Xbox 360 i PlayStation 4. Ponadto możemy się cieszyć osiągnięciami i zapisywaniem save’ów w chmurze. Produkcja oferuje pełną polską wersję językową.

  1. Kao the Kangaroo: Round 2 na Steamie
  2. Oficjalna strona Tate Multimedia

Warto na koniec podać wymagania sprzętowe. Nikogo nie zaskoczy, że są one bardzo niskie.

Minmalne wymagania sprzętowe:

  1. Procesor: 600 MHz
  2. Pamięć RAM: 128 MB
  3. Karta grafiki: z 32 MB pamięci, kompatybilna z DirectX 8.1
  4. Miejsce na dysku: 950 MB
  5. System operacyjny: Windows 7