Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 3 sierpnia 2022, 17:37

Kangurek Kao na wyprzedaży w sklepie GOG.com

Trylogia Kangurka Kao znalazła się na wyprzedaży w sklepie GOG.com. Legendarną serię polskich gier platformowych można kupić z obniżką wynoszącą 50%. Oferta jest ograniczona czasowo.

Jeśli ktoś ma ochotę uzupełnić swoją kolekcję gier interesującymi tytułami, to zyskał bardzo dobrą okazję. W sklepie internetowym GOG.com, jak co tydzień, ruszyły „Środowe łowy” i w ramach promocji znalazło się sporo gier, w tym naprawdę dobra klasyka.

Przeceniona została chociażby trylogia Kangurka Kao, czyli skocznego bohatera polskich gier platformowych. W tym roku wyszła najnowsza część serii, ale jeżeli ktoś jest ciekawy, jak to było kiedyś, albo chce powspominać stare, dobre czasy, może teraz to zrobić za jedyne 12,49 zł.

Promocja trwa do 8 sierpnia 2022 roku

„Środowe łowy” na GOG.com

Trylogia Kangurka Kao

Kangurek Kao to wyjątkowa seria platformówek z początku XXI wieku, która w niczym nie ustępuje klasyce takiej jak Crash Bandicoot, Spyro lub gry z Mario od Nintendo. W każdej części jako tytułowy bohater przemierzaliśmy kolorowe, wyróżniające się etapy oraz walczyliśmy z bossami broniącymi kolejnych poziomów. Nie obyło się również bez plansz stawiających na inne aspekty rozgrywki, więc mogliśmy również np. na desce snowboardowej albo szybować na lotni przez aktywny wulkan.

Tytuł wciąż broni się grywalnością, ale trzeba przyzwyczaić się do archaicznego już sterowania, które zdecydowanie najbardziej się zestarzało i jest symbolem swoich czasów.

Kup Trylogię Kangurka Kao za 12,49 zł

Pozostałe wybrane gry w promocji

Trylogia Kangurka Kao to nie jedyna pozycja warta zainteresowania. W promocji znalazło się więcej ciekawych gier:

"Środowe łowy" na GOG.com

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.