Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 grudnia 2019, 13:10

autor: Bartosz "Aquma" Świątek

Jutro wystartuje darmowy tydzień z Anno 1800

Jutro - 11 grudnia - rozpocznie się darmowy tydzień z grą strategiczną Anno 1800 od francuskiej firmy Ubisoft. Gracze będą mogli sprawdzić produkcję w ograniczonym zakresie - nie dostaniemy dostępu do całej zawartości. Promocja pozwoli jednak przetestować m.in. tryb kooperacyjny, który zostanie dodany w dzisiejszej aktualizacji 6.0.

Anno 1800 zaoferuje darmowy tydzień grania i duży dodatek. - Jutro wystartuje darmowy tydzień z Anno 1800 - wiadomość - 2019-12-10
Anno 1800 zaoferuje darmowy tydzień grania i duży dodatek.

Firma Ubisoft poinformowała, że jutro - 11 grudnia, o godzinie 14:00 czasu polskiego - rozpocznie się darmowy tydzień z grą strategiczną Anno 1800. Grać będzie można do 18:00 w kolejną środę, czyli 18 grudnia. Twórcy mają nadzieję, że akcja zachęci graczy do wypróbowania licznych usprawnień i nowości, które pojawiły się w omawianej produkcji od premiery - w tym trybu kooperacyjnego, który zadebiutuje w dzisiejszym patchu 6.0. By zagrać, trzeba będzie posiadać konto na platformie Uplay. W czasie trwania promocji wszystkie trzy edycje omawianego tytułu będą też przecenione o 55% w Uplay i Epic Games Store.

Warto odnotować, że nie otrzymamy dostępu do pełnej wersji gry. Klient przygotowany na potrzeby darmowego tygodnia obejmuje pierwsze trzy „residential tiers” (mowa o poziomach zaawansowania budynków, które możemy wznosić w mieście) w trybie sandboksowym, a także wszystkie darmowe aktualizacje - wliczając w to cykl dnia i nocy oraz moduł multiplayer. Nie otrzymamy jednak dostępu do zawartości z przepustki sezonowej. Z przyczyn technicznych nie będzie też możliwe przeniesienie zapisanego stanu gry do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na jej zakupienie.

Darmowy tydzień z Anno 1800.
Darmowy tydzień z Anno 1800.

Przy okazji przypominamy też, że wraz z wspomnianą już dzisiejszą aktualizacją Anno 1800 otrzyma również duży dodatek The Passage, w którym postaramy się założyć własny przyczółek za północnym kołem podbiegunowym.

  1. Anno 1800 - strona oficjalna
  2. Anno 1800 - poradnik
  3. Recenzja gry Anno 1800 – powrót do przeszłości