Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 kwietnia 2015, 17:51

autor: Luc

Jutro startują finały mistrzostw świata World of Tanks

World of Tanks to obecnie jedna z najpopularniejszych gier zespołowych. Finały rozgrywek, w których dwanaście najlepszych zespołów z całego świata walczy o ponad milion złotych ruszają już jutro. Wszyscy chętni mogą obejrzeć imprezę w warszawskiej hali Expo XXI.

Przez dwa najbliższe dni będziemy oglądać zmagania najlepszych drużyn z całego świata. - Jutro startują finały mistrzostw świata World of Tanks - wiadomość - 2015-04-24
Przez dwa najbliższe dni będziemy oglądać zmagania najlepszych drużyn z całego świata.

Po emocjonujących kwalifikacjach przyszła pora na wielki finał. Ostatnie rundy mistrzostwa świata World of Tanks startują już jutro w Warszawie i wszyscy chętni będą mogli oglądać zmagania najlepszych, dwunastu drużyn w hali Expo XXI przy ulicy Prądzyńskiego. Całemu wydarzeniu towarzyszyć mają oczywiście liczne atrakcje – oprócz tradycyjnych stoisk, na terenie imprezy znajdziemy m.in. dwa prawdziwego czołgi - T34/85 oraz M4A1 Sherman, obędzie się także kilka pomniejszych turniejów dla fanów zarówno w World of Tanks, jak i mobilne World of Tanks Blitz.

W sobotę hala zostanie otwarta dla publiczności o 11:30, zaś pierwsze rozgrywki rozpoczną się w chwilę po ceremonii otwarcia, tj. o godzinie 12:00 i potrwają aż do godziny 21:00. Drugi i jednocześnie ostatni dzień przeznaczony jest na rywalizację pucharową drużyn, które zwyciężyły w swoich grupach. Start pierwszego spotkania jest ponownie planowany na godzinę 12:00, zaś starcie dwóch najlepszych zespołów jest przewidziane o 19:30. Łączna pula nagród wyniosła w tym roku 300 000 dolarów, czyli około 1 110 000 złotych.

Wstęp na teren Mistrzostw Świata World of Tanks – Grand Finals 2015 jest całkowicie darmowy. Ci, którzy nie będą mogli pojawić się na imprezie osobiście, mogą śledzić relacje na oficjalnych streamach.

Wargaming.net z okazji rozgrywanych mistrzostw udostępnił fanom także całkowicie nowy czołg – AMX 13-57 oraz zorganizował wyprzedaż dotychczasowych maszyn. Pełną listę promocji możecie znaleźć na oficjalnej stronie gry.