Chciałoby się kupić, ale zbyt drogie.
"SIGIL będzie kontynuować wydarzenia z czwartego epizodu Dooma"
Co tu kontynuować? Doom Guy trafia na Ziemię i zaczynają się wydarzenia z DOOMa 2. Zresztą, czwarty epizod sam w sobie w ogóle jest niepotrzebny do znania fabuły, jakkolwiek szczątkowa by ona nie była.
No tak, żadnego skrina z gry, żadnego filmu z gampleja - zamiast tego dać zdjęcie z "kolekcjonerki" i opis ile to będzie można kupić fajnych "gratów" oraz gdzie już można składać preojdery.
Cóż za piękne dojenie fanów. ***** ci w ****** Romero.
Cały mod zostanie udostępniony za darmo. Nikt ci nie każe za to płacić.
A te wszystkie graty też dostanę za darmo w torbie z biedronki?
No ale pewnie nie ma nic złego w zapowiedzi gry która jest jedynie zapowiedzią tanich chińskich rupieci.
Te graty są dla kolekcjonerów. Poza tym jakoś nie przypominam sobie, żeby kiedykolwiek ktoś wydał moda w ten sposób. Dla fanów to bardzo fajna sprawa.
Zrozumiałbym twoje rozgoryczenie, gdyby chcieli oni tak jak Bugthesda zarabiać na modach, ale tego nie robią, więc nie wiem o co ci chodzi. Płacisz tylko za te "chińskie rupiecie", a nie za samego moda.
O jak miło.
Romero ma już doświadczenie z orginalnym Doomem więc wierzę, że nadal będzie potrafić zmontować fajne mapy.
Choć sama liczba mówi niewiele, bo mapa mapie nie równa.
Mam nadzieje, że będą to mapy w stylu tych z T.N.T Evilution.
Po co kupować 25 letnią grę? Bo to nadal rewelacyjna gra!
Zdzichsiu co ty czepiasz się fabuły Dooma?
Co następne? Może zaczniesz sprawdzać czy równania matematyczne w filmach dla dorosłych są dobrze zapisane?
Ehh skoro jest 25 rocznica dooma to mogliby podać oficjalną premierę eternal :(
Tym razem w ostatnim poziomie w Icon of Sin Romero sie zemsci i umiesci w srodku glowe Johna Carmacka!
Kusi mnie to, mimo że nie zbieram takich rzeczy to jest dla mnie to na tyle unikatowe że chyba kupię to w najbardziej wypasionej edycji.
A ja wrzuce info o Project Warlocku, ktorego John polecal [link]
Jak dla mnie to cos wiecej niz tylko super-mega mod dooma :|
Pudełko ładne.....ale mod to gry sprzed 25 lat to brzmi jak żart...nic dziwnego ze za darmo

Ale wiesz, jest port GZDoom na Androida pod nazwa Delta Touch i teraz masz mody do wiekowej juz gry jak np.
- Unreal Tournament 99
- Chasm The Rift wczesna wersja
- Redneck Rampage
- Doom2016 w postaci 3 modow bazujacych na odswiezonym Doomie, mniej lub bardziej
- Quake 1/2/3
I wiele wiele wiecej. Sa to mody ale gra sie jak w prawdziwego UT99...
Pudełko wygląda RE-WE-LA-CYJ-NIE, ale płacić za całość 40$? Trochę drogo. I czasu mało na podjęcie decyzji. Uwielbiam retro, bardzo lubię DOOMa, świetnie bawiłem się z modem Brutal Doom. Takie pudełko świetnie zbierało by kurz na półce... tym bardziej że mam duszę kolekcjonera.
Kusiii...
"A pewter statue of John Romero’s head on a spike."
:D
Mam wersję Doom 3 BFG, czy posiadanie oryginalnego Dooma oznacza, że mam WAD jedynki, czy też muszę mieć całą grę, z dosowymi bat.ami? Bo sprawdziłem z różnymi opensourcowymi launcherami, WAD tam jest i działa.
Uważam Doom II: hell on Earth za najlepszego FPS ever. Kolejnych jednak modów ani do "jedynki" ani "dwójki" zbytnio nie potrzebuję...
W oczekiwaniu na to weźcie się za wspomniany wyżej PROJECT WARLOCK, jest na gogu. Przednia zabawa:
https://www.youtube.com/watch?v=VJB_jst8PxQ