Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 marca 2018, 13:55

autor: Aquma

Jeff Goldblum wystąpi w Jurassic World Evolution. Premiera w czerwcu

Zapowiedziane w czasie zeszłorocznego gamescomu Jurassic World: Evolution ukaże się ponoć 12 czerwca. W grze zobaczymy Jeffa Goldbluma, który ponownie wcieli się w znanego z filmów Iana Malcolma.

„Życie zawsze znajdzie sposób” – i podobnie z przeciekami. - Jeff Goldblum wystąpi w Jurassic World Evolution. Gra zadebiutuje 12 czerwca - wiadomość - 2018-03-14
„Życie zawsze znajdzie sposób” – i podobnie z przeciekami.
JURASSIC WORLD: EVOLUTION W SKRÓCIE:
  1. Deweloper: Frontier Developments
  2. Wydawca: Frontier Developments
  3. Gatunek: strategia ekonomiczna
  4. Platformy: PS4, Xbox One, PC
  5. Data premiery: 12 czerwca 2018 r.

Tworzona przez studio Frontier Developments (autorów m.in. serii Elite: Dangerous oraz RollerCoaster Tycoon) strategia ekonomiczna Jurassic World: Evolution, która umożliwi nam zbudowanie i nadzorowanie własnego parku pełnego dinozaurów, pojawi się na rynku 12 czerwca – parę dni po kinowej premierze filmu Jurassic World: Upadłe królestwo. Źródłem tej informacji jest przeciek z wydarzenia zorganizowanego dla prasy w Los Angeles.

To jednak nie wszystko: wieść niesie, że w prace nad grą zaangażowany jest Jeff Goldblum! Aktor wcieli się oczywiście w znanego z filmów, ekstrawaganckiego matematyka i samozwańczego teoretyka chaosu – doktora Iana Malcolma. Tym razem bohater będzie najprawdopodobniej pełnił rolę mentora dla gracza, przeprowadzając go stopniowo przez ważne wybory taktyczne i moralne.

Przypominamy, że Jurassic World: Evolution zostało zapowiedziane w czasie zeszłorocznych targów gamescom. Gra zmierza na PC, PlayStation 4 oraz Xboksa One.

  1. 10 najlepszych gier targów gamescom 2017 – wybór redakcji
  2. Zapowiedziano Jurassic World: Evolution, nową grę twórców Planet Coastera