Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 26 grudnia 2021, 17:00

Jedenasta z 15 gier za darmo w Epic Games Store

W Epic Games Store dostępna jest jedenasta z 15 darmowych gier, które mają zostać rozdane w okresie świątecznym. Tym razem można zgarnąć Control.

Jedenasty dzień zimowej wyprzedaży w Epic Games Store przyniósł jedenastą bezpłatną grę. Plotki się potwierdziły – tym razem do swojej kolekcji można dodać Control (jest to druga okazja na zdobycie tej produkcji, więc możliwe, że część z Was już ją posiada). Tytuł odbierzecie, klikając w poniższy przycisk – będzie rozdawany do jutra do godziny 16:59, kiedy to udostępniona zostanie kolejna darmówka.

Control na platformie Epic Games Store

Zaczynasz przygodę z Control? Zajrzyj do naszego poradnika i zapoznaj się ze wskazówkami na start:

Control to wydana w 2019 roku gra akcji TPP od studia Remedy Entertainment, znanego m.in. z Alana Wake’a. Pozycja ta udanie łączy dobrze zrealizowaną walkę i satysfakcjonującą eksplorację, jednocześnie oferując przyzwoitą fabułę, a także klimat science fiction. Tytuł został dobrze przyjęty zarówno przez branżowe media, jak i graczy, o czym świadczą wysokie średnie ocen w serwisie Metacritic (85/100 przy 33 recenzjach) oraz na Steamie (89% z ponad 20,5 tys. opinii jest pozytytywnych). Nasz recenzent wystawił mu natomiast ósemkę.

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.