Jaki jest maksymalny poziom w Diablo 4?

Beta Diablo 4 wystartowała. Jeśli macie do niej dostęp i zastanawiacie się, na jaki poziom możecie awansować swoją postać, to tutaj znajdziecie odpowiedź.

Agnieszka Adamus

Jaki jest maksymalny poziom w Diablo 4?, źródło grafiki: Blizzard.
Jaki jest maksymalny poziom w Diablo 4? Źródło: Blizzard.

Dziś wystartował wczesny dostęp otwartej bety Diablo 4. Osoby, które otrzymały „wejściówkę”, mogą już więc wypróbować najnowszą odsłonę popularnego cyklu od Blizzarda (o ile nie zderzą się z różnymi problemami). Oczywiście testy będą mieć pewne ograniczenia – w tym dotyczące maksymalnego poziomu postaci. Tutaj dowiecie się, do jakiego etapu możecie rozwinąć swoją postać.

Diablo 4 beta – maksymalny poziom

Pracownicy Blizzarda zapowiedzieli, że podczas bety Diablo 4 będziecie mogli wbić maksymalnie 25. poziom. Oczywiście w pełnej wersji gry ten limit zostanie podniesiony.

Nie musicie się jednak martwić, że po osiągnięciu limitu gra zostanie zablokowana. Gdy dobijecie do tego etapu, Wasza postać po prostu przestanie awansować wyżej. Nadal jednak będziecie mogli swobodnie eksplorować świat i wykonywać wszystkie czynności, do których dostęp przewidzieli twórcy.

Diablo 4 – maksymalny poziom

W pełnej wersji Diablo 4 natomiast będziecie mogli awansować swoją postać do maksymalnie 100 poziomu. Osiągnięcie tak wysokiego szczebla rozwoju będzie jednak wymagać sporej ilości czasu. Według twórców bowiem ukończenie wątku fabularnego pozwoli wyciągnąć postać do mniej więcej 50 poziomu.

Warto również mieć na uwadze, że 50 level (niezależnie od klasy) oznacza również odblokowanie The Paragon Board. Jest to specjalny panel, w którym odblokujecie wiele zdolności przydatnych podczas rozgrywki.

Diablo IV

Diablo IV

PC PlayStation Xbox
po premierze

Data wydania: 6 czerwca 2023

Informacje o Grze
7.7

GRYOnline

6.2

Gracze

7.1

Steam

8.8

OpenCritic

OCEŃ
Oceny
Podobało się?

1

Agnieszka Adamus

Autor: Agnieszka Adamus

Z GRYOnline.pl związana od 2017 roku. Zaczynała od poradników, a teraz tworzy głównie dla newsroomu, encyklopedii i promocji. Samozwańcza specjalistka od darmówek. Uwielbia strategie, symulatory, RPG-i i horrory. Ma też słabość do tytułów sieciowych. Spędziła nieprzyzwoicie dużo godzin w Dead by Daylight i Rainbow Six: Siege. Oprócz tego lubi oglądać filmy grozy (im gorsze, tym lepiej) i słuchać muzyki. Największą pasją darzy jednak pociągi. Na papierze fizyk medyczny. W rzeczywistości jednak humanista, który od dzieciństwa uwielbia gry.

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

Komentarze czytelników

Dodaj komentarz
Forum Gry RPG

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl