Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 8 maja 2019, 18:31

autor: "Redakcja GRYOnline.pl"

Jak szybko można sobie poradzić z platyną w Days Gone?

Świrusy panoszące się w świecie Days Gone pojedynczo nie należą do groźnych przeciwników, ale w grupach i hordach potrafią być wyzwaniem dla niejednego gracza. To nie powstrzymało uczestników naszego turnieju w błyskawicznym zdobyciu platyny.

Jak szybko można sobie poradzić z platyną w Days Gone? - ilustracja #1

Kolejna singlowa produkcja zawitała do czwartego sezonu Friendly Fire. Jest to gra Days Gone od mało znanego dewelopera Bend Studio. Tym razem celem uczestników było zdobycie w jak najkrótszym czasie platynowego trofeum. Pierwsze miejsce zajął znany nam już iSpeeDiR, który ostatni turniej w Sekiro ukończył na drugim miejscu. W przypadku Days Gone wymaksowanie gry zajęło mu 2 dni, 16 godzin, 8 minut i to do niego wędrują słuchawki SteelSeries Arctis 5. Na drugiej pozycji znalazł się razielten, zdobywając platynę w czasie 4 dni, 20 godzin, 53 minuty i w nagrodę otrzymuje SteelSeries Arctis 3. Wszyscy uczestnicy zmagań zostają nagrodzeni punktami do rankingu czwartego sezonu Friendly Fire.

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Jak szybko można sobie poradzić z platyną w Days Gone? - ilustracja #2

Do rankingu Friendly Fire liczy się tylko kilka najlepszych wyników z turniejów, więc nadal możesz dołączyć do zabawy i mieć szansę na wygranie konsoli PlayStation 4 PRO. Pełną listę zawodów i informacje na temat rejestracji znajdziesz na stronie friendlyfire.pl.

Ranking Friendly Fire – 7 maja

Jak szybko można sobie poradzić z platyną w Days Gone? - ilustracja #3