Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2020, 12:30

Jack Black w Tony Hawk's Pro Skater 1+2? Pliki gry na to wskazują

Osoby zajmujące się przekopywaniem plików odnalazły w folderach wersji demonstracyjnej Tony Hawk's Pro Skater 1+2 dowody na to, że w tytule zobaczymy Jacka Blacka. Popularny aktor i piosenkarz użyczył aparycji jednemu ze skaterów.

Jack Black w Tony Hawks Pro Skater 1+2? Pliki gry na to wskazują - ilustracja #1
Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 zadebiutuje za nieco ponad dwa tygodnie.

Miłośnicy serii Tony Hawk's Pro Skater zapewne kojarzą postać oficera Dicka. Jest to otyły policjant w średnim wieku, który całkiem nieźle radzi sobie na desce. Mogliśmy się w niego wcielić w pierwszych czterech częściach popularnego cyklu oraz remasterze „jedynki” z 2012 roku. Zaliczył on również gościnny występ w „ósemce” jako zombie. Nie mogło go zatem zabraknąć w nadchodzącym Tony Hawk's Pro Skater 1+2. I faktycznie, osoby zajmujące się przekopywaniem plików odnalazły w folderach wersji demonstracyjnej tej kolekcji remake'ów, do której dostęp otrzymały pod koniec ubiegłego tygodnia osoby z preorderami, dowody na obecność oficera Dicka. Co jednak ciekawe, zgodnie ze znaleziskiem twarzy tej postaci użyczył nie kto inny, jak znany i lubiany przez wielu aktor oraz piosenkarz Jack Black (via GamesRadar+).

Warto zaznaczyć, że Jack Black ma już swój udział w rozreklamowaniu remake'ów dwóch pierwszych odsłon kultowego cyklu symulatorów skatera. W maju na swoim youtube'owym kanale JablinskiGames opublikował on film, na którym spotyka się z Tonym Hawkiem i wspólnie sprawdzają, jak Tony Hawk's Pro Skater 1+2 sprawuje się w akcji. Całość możecie obejrzeć poniżej.

Tony Hawk's Pro Skater 1+2, za które odpowiedzialne jest studio Vicarious Visions, zadebiutuje na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 4 września tego roku. Niestety, kolekcja nie będzie dostępna w polskiej wersji językowej.

  1. Oficjalna strona Tony Hawk’s Pro Skater 1+2

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej