Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 lipca 2020, 09:28

autor: Adrian Werner

Iron Harvest – otwarta beta już dostępna

Jeszcze miesiąc dzieli nas od premiery Iron Harvest, ale już teraz można sprawdzić tego RTS-a dzięki udostępnieniu otwartej bety na PC.

Iron Harvest – otwarta beta już dostępna - ilustracja #1
Otwarta beta pozwala zarówno na zabawę solo, jak i w multiplayerze.

Ruszyła otwarta beta Iron Harvest, czyli strategii czasu rzeczywistego, której akcja rozgrywa się w wykreowanym przez Jakuba Różalskiego uniwersum 1920+. W testach mogą wziąć udział tylko posiadacze pecetów. Pliki należy pobrać za pomocą serwisu Steam.

Otwarta beta pozwala sprawdzić początek kampanii fabularnej, rozegrać samodzielne starcia skirmish przeciwko sztucznej inteligencji (samotnie lub w trybie kooperacyjnym) oraz zmierzyć się z innymi graczami w potyczkach multiplayer. Dostępne są również mapy z unikalnymi wyzwaniami.

Aby zachęcić graczy do sprawdzenia multiplayera, autorzy zaplanowali turniej sieciowy zorganizowany we współpracy z Electronic Sports League. Rozgrywki odbędą się w kilku fazach w dniach 1-30 sierpnia, a na zwycięzców czeka pula nagród o wartości siedmiu tysięcy euro.

Przypomnijmy, że Iron Harvest zadebiutuje na PC 1 września tego roku. W planach są również wydania na PlayStation 4 i Xboksa One, ale na nie poczekamy do pierwszego kwartału 2021 r. Produkcja zaoferuje pełną polską wersję językową. Wydanie PC poza Steamem będzie można kupić również w GOG.com oraz Epic Games Store.

  1. Otwarta beta na Steamie
  2. Oficjalna strona gry
  3. Iron Harvest to świat spisków i... mechów – co wiemy o grze?
Find Your Next Game 2020
Iron Harvest

Iron Harvest