Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 20 lipca 2018, 11:27

autor: Osti

Iron Fist, Doctor Who i Nightflyers ze zwiastunami na Comic-Con 2018

Tradycyjnie już każda edycja Comic-Conu wiąże się z zapowiedziami nowych tytułów i zwiastunami nadchodzących filmowych produkcji. W San Diego trailerów doczekały się między innymi Iron Fist, Doctor Who i Nightflyers.

Na Comic-Con zobaczyć można wiele ciekawych zapowiedzi filmowych. - Iron Fist, Doctor Who i Nightflyers ze zwiastunami na Comic-Con 2018 - wiadomość - 2018-07-20
Na Comic-Con zobaczyć można wiele ciekawych zapowiedzi filmowych.

Konwenty takie jak odbywający się właśnie w San Diego Comic-Con to idealna okazja dla twórców, aby zaprezentować zbliżające się produkcje. Do ciekawszych zapowiedzi można zaliczyć zwiastuny kolejnych sezonów Iron Fist i Doctor Who, a także zupełnie nowego serialu Nightflyers.

Według informacji z panelu zorganizowanego przez Netflix, Iron Fist powróci na ekrany 7 września. Na planie ponownie pojawili się Finn Jones jako Danny i Jessica Henwick w roli Colleen Wing. Zapowiedź ich nowych przygód możecie obejrzeć poniżej:

Na panelu poświęconym serialowi Doctor Who zadebiutował pełen zwiastun jedenastej odsłony serii. Wzbudza ona wiele kontrowersji wśród fanów, gdyż po raz pierwszy w serialu tytułową postać zagra kobieta. Jak sprawuje się Jodie Whittaker w roli Doktora Who?

Spore zainteresowanie wzbudza również nowy serial na podstawie noweli George’a R.R. Martina pod tytułem Nightflyers. Według twórców ich produkcja oddaje hołd takim klasykom jak Obcy: Ósmy pasażer Nostromo Ridleya Scotta czy 2001: Odyseja kosmiczna Stanleya Kubricka.

Comic-Con w San Diego rozpoczął się wczoraj i potrwa do poniedziałku, 23 lipca. W ciągu pierwszego dnia konwentu zapowiedziano między innymi kolejny sezon Star Wars: The Clone Wars, pokazano pierwszy zwiastun Titans, nowego serialu superbohaterskiego opartego na komiksach DC oraz opublikowano następny trailer Spider-Mana od Insomniac Games.