Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 8 czerwca 2021, 14:40

Harrison Ford w ikonicznym stroju na nowych zdjęciach z planu Indiany Jonesa 5

W sieci pojawiło się kilka zdjęć prezentujących Harrisona Forda na planie piątej odsłony przygód Indiany Jonesa. Znany aktor jest na nich ubrany w ikoniczny strój słynnego archeologa.

W ubiegłym tygodniu prezentowaliśmy Wam nieoficjalne fotografie z planu piątej odsłony cyklu o Indianie Jonesie. Mogliśmy na nich zobaczyć jedynie dekoracje, gdyż zdjęcia jeszcze wówczas nie ruszyły. Zgodnie z zapowiedziami, stało się to dopiero w ostatnich dniach. Przy okazji początku kręcenia w sieci pojawiło się kilka kolejnych obrazków prosto z planu Indiany Jonesa 5. Możemy na nich zobaczyć Harrisona Forda w kapeluszu i skórzanej kurtce, czyli ikonicznym dla słynnego archeologa stroju.

Pojawiło się także kilka nagrań prosto z planu, na których możemy zobaczyć lokomotywę oznaczoną swastyką. Być może będzie ona użyta do jakiejś sceny stanowiącej retrospekcję.

Przypominamy, że Indiana Jones 5, który ma zadebiutować w kinach 29 lipca przyszłego roku, będzie pierwszą odsłoną głośnego cyklu filmów przygodowych od przeszło trzynastu lat, tj. od dość chłodno przyjętego Królestwa Kryształowej Czaszki. Za nadchodzący film odpowiada James Mangold, reżyser m.in. Logana: Wolverine'a czy Le Mans ’66. W gronie producentów wykonawczych znaleźli się Steven Spielberg oraz George Lucas. Prócz Forda na ekranie zobaczymy między innymi Madsa Mikkelsena, Phoebe Waller-Bridge oraz Thomasa Kretschmanna. Za muzykę będzie odpowiadał John Williams, który stworzył utwory do poprzednich odsłon cyklu o Indianie Jonesie.

  1. Oficjalna strona marki Indiana Jones

Miłosz Szubert

Miłosz Szubert

Filmoznawca z wykształcenia. Interesuje się wszystkim, co interesujące. Fan tenisa, koszykówki, komiksów, dobrych książek, historii i gier strategicznych Paradoxu. Od niedawna domorosły Mistrz Gry (podobno wychodzi mu to całkiem nieźle). Przez parę lat montował filmy na kanale Notatnik Kinomana na YouTube. W GryOnline.pl pracuje od stycznia 2017 roku. Obecnie opiekuje się działami trainerów i kodów, uzupełnia encyklopedię o trailery, a także rozwija bazę zapisów gier. Od czasu do czasu poinformuje Was także o nowych darmowych grach w Epic Games Store oraz interesujących ofertach na konsole.

więcej