Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 listopada 2018, 09:51

autor: Aquma

Dziś zaczyna się impreza Hi-Rez Expo

W ten weekend – 16-18 listopada – odbędzie się kolejna edycja imprezy Hi-Rez Expo, poświęconej grom dewelopera Hi-Rez Studios i towarzyszącej e-sportowemu DreamHackowi. Kluczowym punktem programu będą turnieje Paladins oraz Smite.

Hi-Rez Expo odbędzie się w najbliższy weekend. - Impreza Hi-Rez Expo odbędzie się w ten weekend - wiadomość - 2018-11-16
Hi-Rez Expo odbędzie się w najbliższy weekend.

W SKRÓCIE:

  1. Hi-Rez Expo odbędzie się w dniach 16-18 listopada;
  2. impreza zagości w Światowym Centrum Kongresowym w Georgii, dołączając do festiwalu DreamHack Atlanta;
  3. w czasie wydarzenia odbędą się turnieje Paladins oraz Smite.

W ten weekend – w dniach 16-18 listopada – w Światowym Centrum Kongresowym w Georgii odbędzie się impreza Hi-Rez Expo (w skrócie HRX), przeznaczona dla fanów gier tworzonych przez dewelopera Hi-Rez Studios. Wydarzenie będzie towarzyszyło festiwalowi DreamHack Atlanta. Będzie to świetna okazja do spotkania ulubionych twórców, cosplayerów i zespołów grających w Smite oraz Paladins.

Gwoździem programu tegorocznego Hi-Rez Expo będą oczywiście turnieje obydwu wspomnianych wyżej gier – przy czym chodzi zarówno o zmagania graczy pecetowych, jak i tzw. Wojny Konsolowe, w ramach których po raz pierwszy zmierzą się ze sobą zawodnicy na co dzień grający na PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Trofeum dla zwycięzców turnieju Paladins imponuje rozmiarem.
Trofeum dla zwycięzców turnieju Paladins imponuje rozmiarem.

Nie zabraknie też innych atrakcji. Na zainteresowanych czekać będą liczne panele, poświęcone różnym aspektom tworzenia gier – animacji, projektowaniu postaci, poziomów, czy interfejsu. Z harmonogramem wszystkich planowanych wydarzeń (a także szeregiem innych informacji) można się zapoznać na oficjalnej stronie imprezy.

Warto też odnotować, że zmagania turniejowe będą streamowane na żywo. Transmisję będzie można znaleźć pod tym adresem.

  1. Hi-Rez Expo – strona oficjalna
  2. Dreamhack Atlanta – strona oficjalna