Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2013, 20:59

Icarus Online - wysyp filmików z MMORPG opartego na CryEngine 3

Kilka dni temu rozpoczęły się zamknięte beta testy Icarus Online, czyli gry MMORPG opartej na silniku CryEngine 3. Dzięki temu w sieci pojawiły się nowe zwiastuny i kilka obszernych zapisów rozgrywki.

Icarus Online to koreańska gra MMORPG, która powstaje na bazie technologii CryEngine 3. Projekt niedawno wszedł w fazę zamkniętej bety. Dzięki temu możemy teraz obejrzeć świeże zapisy rozgrywki z wersji testowej. Nie próżnowali również sami twórcy, którzy wypuścili dwa nowe zwiastuny.

  1. Icarus Online – strona oficjalna gry

Obecnie nie wiadomo kiedy Icarus Online doczeka się wersji anglojęzycznej. Twórcy nie potwierdzili jeszcze niczego oficjalnie, ale projekt jest zdecydowanie zbyt duży, aby nie opuścił nigdy Azji. Zwłaszcza, że wzmianka o nim pojawiła już się na oficjalnej amerykańskiej stronie studia WeMade Entertainment.

Icarus Online wystartuje z pięcioma klasami – Berserkerem, Strażnikiem, Kapłanem, Zabójcą i Czarodziejem. Gra pozwoli na łapanie potworów, a następnie ich tresowanie. Tak przeszkolone bestie wspomogą nas potem w walce. Będziemy mogli je również dosiadać. Niektóre z monstrów posiadać mają skrzydła, więc część z bitew stoczymy w powietrzu.