Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 lutego 2022, 14:40

autor: Patryk Kubiak

Honest Trailer wyśmiewa 2. sezon Wiedźmina i przekleństwa Geralta

Mimo że od premiery drugiego sezonu Wiedźmina minęło sporo czasu, fani wciąż o nim pamiętają. I z niego żartują. Do karawany szyderstw postanowił dołączyć youtube'owy kanał Screen Junkies, znany z tworzenia serii „szczerych trailerów”.

Pamiętacie jeszcze o takim serialu jak Wiedźmin? Cóż, my pamiętamy. Pamiętają też rzesze widzów, którzy domagali się od Screen Junkies stworzenia „szczerego trailera” drugiego sezonu produkcji Netflixa. Efekt tych żądań możecie obejrzeć poniżej.

Za stworzenie tej wiekopomnej produkcji odpowiedzialny jest popularny w serwisie YouTube kanał, który zajmuje się właśnie m.in. montowaniem tzw. honest trailers.

„Ofiarami” Screen Junkies były do tej pory m.in. seriale Squid Game czy Hawkeye, a także filmy Matrix Zmartwychwstania, Czerwona nota, Eternals oraz inne produkcje ze stajni Marvel Cinematic Universe.

Z poważniejszych rzeczy dotyczących netflixowego Geralta – producenci serialu poinformowali kilka dni temu, że ruszyły przygotowania do zdjęć trzeciego sezonu. Pozostaje mieć nadzieję, że kontynuacja przyniesie mniej powodów do narzekań i żartów.