Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lutego 2015, 16:41

autor: Góral

Homeworld Remastered Collection na nowych screenach i materiałach wideo

Na kilka dni przed premierą Homeworld Remastered Collection otrzymaliśmy porcję nowych screenów i materiałów wideo, prezentujących m.in. rozgrywkę w nadchodzącej strategii. Tytuł ukaże się na komputerach osobistych 25 lutego.

Deweloperzy ze studia Gearbox Software opublikowali w ostatnich dniach sporą ilość materiałów z nadchodzącego Homeworld Remastered Collection. Doczekaliśmy się m.in. nowego zwiastuna, który obejrzycie powyżej. Pojawiło się również kilkuminutowe nagranie z rozgrywką oraz screeny – wszystko to znajdziecie poniżej. Premiera kolekcji odbędzie się już za kilka dni, a dokładniej pisząc w najbliższą środę. Produkcję możecie obecnie zamawiać w sklepie Steam w cenie 27,19 euro (około 114 zł), natomiast po debiucie koszt zakupu wzrośnie do 31,99 euro (około 134 zł). Za tę kwotę otrzymamy dostęp do Homeworld i Homeworld 2 oraz ich unowocześnionych wydań. Dodatkowo udostępniony zostanie Homeworld Remastered Steam Multiplayer Beta, czyli tryb dla wielu graczy z ponad dwudziestoma mapami.

Oprócz tych wszystkich elementów, dzięki Homeworld Remastered Collection posmakujemy przede wszystkim unowocześnionej oprawy graficznej, która wymagać ma komputera z procesorem 2.3 GHz Quad Core, 4 GB pamięci RAM oraz kartą pokroju GeForce’a GTX 560 / Radeona HD 5850.

Homeworld to słynna seria gier strategicznych. Pierwsza odsłona została stworzona przez studio Relic Entertainment i wydana na komputerach PC w 1999 roku. Natomiast kontynuacja pojawiła się w 2003 roku. W wyniku upadku firmy THQ, w kwietniu 2013 roku studio Gearbox Software przejęło za 1,35 mln dolarów prawa do marki.

Homeworld Remastered Collection to kosmiczna strategia. - Homeworld Remastered Collection na nowych screenach i materiałach wideo - wiadomość - 2015-02-21
Homeworld Remastered Collection to kosmiczna strategia.
Nabywcy Homeworld Remastered Collection otrzymają dostęp do gier Homeworld i Homeworld 2 oraz ich unowocześnionych wydań. - Homeworld Remastered Collection na nowych screenach i materiałach wideo - wiadomość - 2015-02-21
Nabywcy Homeworld Remastered Collection otrzymają dostęp do gier Homeworld i Homeworld 2 oraz ich unowocześnionych wydań.