Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2020, 15:19

Hitman 3 bez trybu multiplayer

Twórcy ze studia IO Interactive udostępnili nowe informacje o trybach rozgrywki w grze Hitman 3. Tym samym dowiedzieliśmy się, że w nadchodzącej odsłonie popularnego cyklu w dniu premiery nie uświadczymy żadnej formy zabawy wieloosobowej.

Hitman 3 bez trybu multiplayer - ilustracja #1
W Hitmanie 3 nie pojawi się tryb multiplayer.

Twórcy ze studia IO Interactive podzielili się z graczami kolejnymi nowościami dotyczącymi nadchodzącego Hitmana 3. Tym razem poznaliśmy szczegóły o trybach gry, które dostępne będą w produkcji. Dowiedzieliśmy się, że w nowej odsłonie popularnego cyklu znajdziemy łącznie pięć form rozgrywki, aczkolwiek zabraknie jednej, która gościła w poprzedniej części.

Gracze czekający na nowego Hitmana 3 powinni wiedzieć, że nie uświadczą w nim trybu Ghost, będącego sieciową zabawą w formie jeden na jednego. Warto również zaznaczyć, że zniknie on z drugiej części gry, a dokładniej mówiąc – dnia 31 sierpnia 2020 roku jego serwery zostaną po prostu wyłączone.

W Hitmanie 3 oprócz standardowej kampanii znajdziemy również znane już tryby: kontraktu, eskalacji oraz Sniper Assassin (chociaż tym razem bez kooperacji). Pojawią się również tzw. Nieuchwytne cele, czyli bardzo wymagająca forma zabawy, w której należy praktycznie na własną rękę odnaleźć ofiarę i pozbyć się jej przed upływem czasu. Twórcy poinformowali, że w tym formacie doczekamy się pewnych zmian, ale na razie nie podali żadnych szczegółów.

Przypomnijmy, że Hitman 3 zadebiutuje w styczniu przyszłego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X, PlayStation 4 i PlayStation 5. Najnowszy zwiastun produkcji ujrzeliśmy podczas pokazu Sony.