Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 września 2015, 17:44

autor: Góral

Heroes of the Storm - Rexxar z World of Warcraft nowym bohaterem

Studio Blizzard Entertainment zaprezentowało kolejnego wojownika, który trafi do gry MOBA Heroes of the Storm. Tym razem jest to Rexxar z World of Warcraft, który w walce wykorzystuje zwierzęta.

Studio Blizzard Entertainment ujawniło kolejnego herosa, który dołączy do obsady Heroes of the Storm. Rexxar, bo o nim mowa, to doskonale znana fanom World of Warcraft postać. W najnowszej produkcji „Zamieci” występować będzie w towarzystwie zwierząt, dzięki którym ma to być pierwszy wojownik walczący na dystans. Do tej pory bohaterowie tej klasy specjalizowali się w bezpośrednich starciach, jednak umiejętności Rexxara uczynią z niego mistrza w atakowaniu z daleka. Jego podstawową zdolnością będzie Duchowy Cios, czyli wypuszczenie jastrzębia w stronę wroga, który trafiony nie tylko otrzyma obrażenia, ale również zostanie spowolniony na kilka sekund. Misza, Szarżuj to nazwa drugiej umiejętności, w której wykorzystywana jest niedźwiedzica Misza, atakująca i ogłuszająca wroga. Uleczenie Zwierzaka to ostatni podstawowy skill, leczący naszego czworonożnego kompana.

Heroes of the Storm w skrócie:
  • Gatunek: MOBA
  • Deweloper: Blizzard Entertainment
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 2 czerwca 2015 roku

W umiejętnościach bohaterskich znajdziemy natomiast Zwierzęcy Gniew, czyli znaczne zwiększenie siły ataku Miszy na dość długi czas. Z kolei Spuścić Dziki uwalnia tytułowe zwierzęta, po jednym na każdego wrogiego bohatera znajdującego się w pobliżu. Dziki automatycznie nacierają na przeciwników, ujawniając ich pozycję, zadając średnie obrażenia oraz spowalniając.

Heroes of the Storm - Rexxar z World of Warcraft nowym bohaterem - ilustracja #1
Heroes of the Storm - Rexxar z World of Warcraft nowym bohaterem - ilustracja #2

Heroes of the Storm to odpowiedź Blizzarda na produkcje pokroju League of Legends i Dota 2. Tytuł oficjalnie zadebiutował na początku czerwca bieżącego roku. W grze wcielamy się w wojowników znanych z innych projektów amerykańskiego dewelopera, którzy walczą ze sobą, tocząc drużynowe pojedynki. Zabawa rozgrywa się na rozmaitych mapach, na których można wykonywać dodatkowe cele, pozwalające przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w naszej recenzji.