Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość filmy i seriale 21 sierpnia 2020, 13:01

autor: Dameredet

Henry Cavill na pierwszym zdjęciu zza kulis 2. sezonu Wiedźmina

Geralt wrócił na plan, a Yennefer oddała swoją maskę. Co dzieje się w Kaer Morhen?

Henry Cavill na pierwszym zdjęciu zza kulis 2. sezonu Wiedźmina - ilustracja #1
Wiedźmin chyba nie jest zbyt zadowolony z usuwania kleju i taśmy medycznej.

Wiedźmin wrócił na plan, a Henry Cavill na fotel w charakteryzatorni. Aktor pochwalił się, że w tym roku w charakteryzatorni czekają go 2 rodzaje taśmy medycznej i trochę kleju. W opisie zdjęcia zamieszczonego na Instagramie pojawiło się stwierdzenie, że w Kaer Morhen ekipa Wiedźmina przechodzi testy na obecność koronawirusa dwa razy w tygodniu.

Maska Yennefer na sprzedaż

To jednak nie jedyna nowinka ze świata Wiedźmina. W serwisie CharityStars pojawiła się własność Yennefer z Vengerbergu. Maska noszona przez Anyę Chalotrę w pierwszym sezonie Wiedźmina od Netflixa może być Wasza, jeśli dysponujecie większą ilością pieniędzy. Cenę podbijano już 8 razy i dzięki temu podniesiono ją do 560 euro.. Licytować można również przy użyciu aidcoinów, bitcoinów i ethereum. Nabywcę maski poznamy za 11 dni. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży trafią do brytyjskiej organizacji War Child, walczącej o prawa i dobro dzieci w krajach dotkniętych wojną. Teraz jednak skupiają swoje działania na walce z koronawirusem – „zabójczym niczym wojna”, jak głosi hasło na oficjalnej stronie organizacji.

Henry Cavill na pierwszym zdjęciu zza kulis 2. sezonu Wiedźmina - ilustracja #2
To właśnie ta maska jest obiektem licytacji.

Organizacja ma w zwyczaju zbieranie funduszy przez sprzedaż i organizację loterii, w których nagrodami są przedmioty związane z popkulturą. Oprócz maski Yennefer można np. wygrać replikę tarczy Kapitana Ameryki. W dodatku podpisaną przez Chrisa Evansa.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.