Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 listopada 2023, 14:41

Hełm Dartha Vadera w wydaniu LEGO w promocji. To gratka dla kolekcjonerów

Osoby poszukujące prezentu na Mikołajki, powinny zwrócić uwagę na aktualną promocję Media Expert. W ofercie elektromarketu znalazły się różnego rodzaju zestawy LEGO, które spodobają się nie tylko młodszym, ale i starszym fanom klocków.

Źródło fot. LEGO
i

Do Mikołajek pozostał niecały miesiąc, więc z pewnością wielu z Was powoli zaczyna się rozglądać za prezentami dla najbliższych. Wybór odpowiedniego podarku nie należy jednak do najłatwiejszych i niejednego potrafi przyprawić o ból głowy.

Aby chociaż w drobnym stopniu ułatwić Wam poszukiwania, przejrzeliśmy oferty sklepów internetowych i na ich postawie wybraliśmy najciekawsze aktualnie propozycje. Nasz wybór padł na klocki LEGO, które – nie oszukujmy się – stanowią marzenie zarówno tych młodszych, jak i nieco starszych osób.

Według nas obecnie najbardziej wart zakupu jest zestaw LEGO Star Wars hełm Dartha Vadera, który jest dostępny w sklepie Media Expert za jedyne 229,99 zł (cena z kodem: L2610-151123). Według naszej wiedzy jest to najniższa w historii cena za ten konkretny produkt. Jeśli planujecie jego zakup, musicie się pospieszyć, ponieważ pojedyncze sztuki rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

LEGO Star Wars hełm Dartha Vadera w Media Expert

LEGO Star Wars hełm Dartha Vadera

Hełm Dartha Vadera w wydaniu LEGO w promocji. To gratka dla kolekcjonerów - ilustracja #1
Źródło: LEGO, grafika promocyjna.

Ten doskonale odwzorowany hełm Dartha Vadera to niezbędny element wyposażenia każdego fana Gwiezdnych wojen. Składający się z 834 elementów zestaw konstrukcyjny jest w stanie zapewnić Wam wiele godzin świetnie spędzonego czasu. Dzięki niemu nie tylko rozwiniecie swoją wyobraźnię, ale także będziecie mogli sprawdzić swoje umiejętności budownictwa. Nie można też zapomnieć o wspaniałym uczuciu towarzyszącemu zakończonej pracy.

Po złożeniu model hełmu Dartha Vadera ma około 20 cm wysokości, 15 cm szerokości i 14 cm głębokości. Będzie on zatem doskonale widoczny na honorowym miejscu w Waszym domu.

Zestawy LEGO w Media Expert – pozostałe propozycje

  1. LEGO Creator Bukiet kwiatów – 159,99 zł (cena z kodem: L-18966)
  2. LEGO Technic Lamborghini Huracán Tecnica – 172,99 zł (cena z kodem: P-18966)

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Zamiast obliczać, ile Ala ma kotów, wolał zamykać się w swoim świecie i wymyślać nowe historie ulubionego anime – Dragon Ball. Po latach nauki przyszedł czas stagnacji, którą wolał nazywać „szukaniem życiowego celu”. Wypatrując przeznaczenia w trakcie 58. seansu ukochanej Szklanej pułapki, postanowił – niczym John McCLane – zawalczyć o lepszą przyszłość. Z pomocą przyszła redakcja Gry-Online.pl, która przyjęła go pod swoje skrzydła. Autor ima się różnorodnej tematyki. Możecie się zatem spodziewać od „Ponurego Żniwiarza” newsa o symulatorze rolnictwa, jak i wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Jeśli kiedykolwiek usłyszycie, że granie na konsoli i oglądanie filmów do niczego nie doprowadzi – przypomnijcie sobie Kamila.

więcej