Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 lutego 2021, 20:00

autor: Ness

Senua na nowej fotce z Hellblade 2

Deweloperzy ze studia Ninja Theory przerwali milczenie i po raz pierwszy od ponad roku zaprezentowali nowy materiał promocyjny z nadchodzącego Hellblade 2.

Ninja Theory, studio odpowiedzialne za powstający Hellblade II: Senua’s Saga, podzieliło się kolejną informacją na temat drugiej odsłony historii celtyckiej wojowniczki. Na swoim twitterowym koncie pokazało nową grafikę z nadchodzącej produkcji. Twórcy tym samym przerwali milczenie w temacie tego tytułu. Ostatni raz Senuę mogliśmy zobaczyć w zwiastunie zaprezentowanym na gali The Game Awards 2019.

Twórcy opisują grafikę przedstawiającą główną bohaterkę jako eksperyment z oświetleniem, które ma zapewnić widzowi kinowe doświadczenie. Przypominamy, że gra powstaje na silniku Unreal Engine 5, a jej akcja będzie działa się na Islandii.

Za drugą odsłonę Hellblade odpowiadają twórcy pierwszej części, studio Ninja Theory. Data premiery nie jest znana, jednak wiadomo, że gra będzie miała swoją premierę na PC, Xboksie Series X/S oraz w abonamencie Xbox Game Pass.